reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mierniki GP na Sat Krak

dodano: 2004-09-19 23:06
autor: Janusz Sulisz | źródło: GP Distribution

Nieznana w Polsce włoska firma GP Distribution, zaprezentuje na wystawie SAT Krak 2004 w ramach CaP Consorzio mierniki GP do pomiarów, począwszy od prostego miernika do cyfrowej TV za 250 euro do zaawansowanego analizatora za ponad 5000 euro.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta obejmuje mierniki do pomiaru sygnału (przekaz cyfrowy i analogowy) z satelity, z naziemnych nadajników cyfrowych DVB-T oraz w sieci kablowej, włącznie z kombinacjami wszystkich.

Interesujące mogą być zwłaszcza mierniki MST1/D wersja NS dla sygnału z analogowych i cyfrowych kanałów z pomiarem w czasie rzeczywistym dla QPSK (pomiar BER A, BER B, MER) oraz podobny miernik MST1/D w wersji N dla pomiarów COFDM. Mierniki te ważą 6kg . Mogą być zasilane z 230V lub z wewnętrznej baterii 12V 3,3Ah. Niestety oba mierniki, ze względu na możliwości pomiarowe BER dla cyfrówki nie należą do tanich.

Tańszy jest miernik GP Digit 2, do pomiaru sygnału cyfrowego QPSK i analogowego. Mierzy C/N i BER. Jest dużo tańszy, bo nie ma dużego ekranu wyświetlacza.

Z całością oferty firmy GP będzie można zapoznać się podczas wystawy na stoisku włoskich firm. szczególnie zapraszamy instalatorów wykonujących dużo instalacji satelitarnych (platformy).Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...