reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Party’s TV, Chillayo TV i Wow TV w 4K

dodano: 2017-05-22 20:50
autor: Janusz Sulisz | źródło: Mimyuni

Mimyuni Media Entertainment Mimyuni Media Entertainment uruchomi trzy kanały telewizyjne w rozdzielczości 4K - Party’s TV, Chillayo TV i Wow TV.

Party’s TV Chillayo TV Wow TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Party’s TV 4K to kanał muzyczny prezentujący , który sprawia, że ​​czujesz się jak podróżując po całym świecie, prezentując najlepszą muzykę taneczną. W archiwum stacji znajduje się ponad 6.000 klipów wideo, a każdego miesiąca dodawane jest kolejne 200 teledysków.

Chillayo TV 4K jest kanałem relaksacyjnym, który stworza atmosferę dla wyciszenia się po długim i stresującym dniu pracy. Stacja posiada posiada ponad 10.000 materiałów wideo dobranych po konsultacji z psychologami. Nadawca zapowiada 300 nowych filmów co miesiąc.

Wow TV 4K to kanał rozrywkowy poświęcony sportom ekstremalnym. Jego biblioteka obejmuje 6.000 godzin materiałów wideo, a w planach jest dodawanie 200 filmów każdego miesiąca.

W portfolio Mimyuni Media Entertainment można znaleźć już takie kanały, jak: Amoreyo, Cubayo TV, Lollipop TV, Black Diamondz, Africayo, Songbird TV, MelodiaRU, Kick TV, Speed Factor TV, Bangers TV, Cinemachi Kids, Cinemachi, Homey's TV, Helth & Wellness, Pinky's TV i Smilie TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...