reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

28.05 Uroczystości religijne w TVP Polonia i TV Trwam

dodano: 2017-05-27 21:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/Fundacja Lux Veritatis/satkurier.pl

TVP TV Trwam W niedzielę, 28 maja br. w kościele katolickim w Polsce odbędą się dwa wydarzenia związane z kultem Matki Boskiej - w Piekarach Śląskich pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Matki Bożej Piekarskiej, a także uroczystości koronacji obrazu Matki Bożej Pocieszenia w Sanktuarium Kalwaryjskim w Wielu. Pierwsze z tych wydarzeń transmitować będą TVP Polonia i Radio Piekary, a drugie TV Trwam.

TVP TV Trwam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisja mszy świętej plenerowej na wzgórzu kalwaryjskim z sanktuarium Matki Bożej Piekarskiej w Piekarach Śląskich rozpocznie się w TVP Polonia o godzinie 10:00. Liturgii przewodniczył będzie arcybiskup Marek Jedraszewski, metropolita krakowski, a homilię wygłosi arcybiskup Józef Kupny, metropolita wrocławski.

Transmisja mszy świętej i koronacji obrazu Matki Bożej Pocieszenia w Sanktuarium Kalwaryjskim w Wielu rozpocznie się w TV Trwam o godzinie 10:00. Uroczystościom przewodniczył będzie Wojciech Polak, metropolita gnieźnieński i prymas Polski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...