reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Euronews zmieni nazwę na EuronewsNBC

dodano: 2017-06-01 10:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Euronews

EuronewsNBC NBC News i Euronews ogłosiły 1 czerwca br. sfinalizowanie transakcji, w ramach której NBC News dokonuje znacznej inwestycji finansowej w Euronews. Amerykański NBC News pozyskuje 25 proc. udziałów w europejskiej spółce, a finansowanie będzie wspierało rozbudowę oferty programowej. Co istotne, kanał zmieni nazwę na EuronewsNBC.

EuronewsNBC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Media Globe Networks nadal będzie większościowym udziałowcem Euronews, a obecni akcjonariusze publiczni pozostaną w firmie i nadal będą dbać o europejskość stacji.

Euronews jest szeroko znaną marką w Europie z blisko 500 dziennikarzami, docierając do 434 milionów domów w 158 krajach, w 12 językach, w telewizji i na platformach cyfrowych.

Połączenie dwóch największych marek umożliwi stacji Euronews dostęp do informacji prasowych, treści cyfrowych i wiedzy programowej NBC. Analogicznie Euronews dostarczy treści i zasobów z Europy do wykorzystania w programach i platformach NBC News i MSNBC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

149 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...
reklama