reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trzeci Oddech Kaczuchy w TVP2 i TVP Polonia

dodano: 2017-06-02 14:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Trzeci Oddech Kaczuchy - to już 36 lat!” Maja Piwońska i Andrzej Janeczko W piątek, 2 czerwca br. o godzinie 22:15 w TVP2, a w kolejnych dniach w TVP Polonia, wyemitowany zostanie jubileuszowy koncert „Trzeci Oddech Kaczuchy - to już 36 lat!”. Widowisko poprowadzi Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj, „Kocham cię, Polsko!” w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj), a swoje aranżacje zaprezentują: Danuta Błażejczyk, Marek Piekarczyk, Karol Strasburger („Familiada” w TVP2 i TVP Rozrywka - więcej tutaj), Kabaret Afera oraz Trzeci Oddech Kaczuchy, czyli Maja Piwońska i Andrzej Janeczko. W programie nie zabraknie również gości specjalnych, przyjaciół i wiernych fanów zespołu.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Trzeci Oddech Kaczuchy - to już 36 lat!” Maja Piwońska i Andrzej Janeczko


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Będzie to koncert z okazji jubileuszu 36-lecia działalności zespołu, założonego przy Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie przez Maję Piwońską, Andrzeja Janeczkę i Zbigniewa Rojka. Po odejściu Zbigniewa Rojka trio przekształciło się w duet, który koncertuje do dziś. W programie przypomniane zostaną największe hity Trzeciego Oddechu Kaczuchy. Goście, którzy pojawią się w programie, przedstawią własne aranżacje przebojów duetu i opowiedzą krótkie anegdoty o współpracy z zespołem.

Tłem koncertu będą prace plastyczne Andrzeja Janeczki stanowiące wizualną ilustrację prezentowanych piosenek. Koncert poprowadzi Tomasz Kammel, a swoje aranżacje zaprezentują: Trzeci Oddech Kaczuchy, Danuta Błażejczyk, Marek Piekarczyk, Karol Strasburger oraz Kabaret Afera. W programie nie zabraknie również gości specjalnych, przyjaciół i wiernych fanów zespołu.

„Trzeci Oddech Kaczuchy - to już 36 lat!” - emisja w piątek, 2 czerwca 2017 roku o 22:15 w TVP2 (TVP2 HD). Program ten zobaczą również widzowie TVP Polonia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A jasnoszara

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Dron Syma X15W Czarny (RTF)

219 zł Więcej...
reklama