reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trzeci Oddech Kaczuchy w TVP2 i TVP Polonia

dodano: 2017-06-02 14:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Trzeci Oddech Kaczuchy - to już 36 lat!” Maja Piwońska i Andrzej Janeczko W piątek, 2 czerwca br. o godzinie 22:15 w TVP2, a w kolejnych dniach w TVP Polonia, wyemitowany zostanie jubileuszowy koncert „Trzeci Oddech Kaczuchy - to już 36 lat!”. Widowisko poprowadzi Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj, „Kocham cię, Polsko!” w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj), a swoje aranżacje zaprezentują: Danuta Błażejczyk, Marek Piekarczyk, Karol Strasburger („Familiada” w TVP2 i TVP Rozrywka - więcej tutaj), Kabaret Afera oraz Trzeci Oddech Kaczuchy, czyli Maja Piwońska i Andrzej Janeczko. W programie nie zabraknie również gości specjalnych, przyjaciół i wiernych fanów zespołu.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Trzeci Oddech Kaczuchy - to już 36 lat!” Maja Piwońska i Andrzej Janeczko


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Będzie to koncert z okazji jubileuszu 36-lecia działalności zespołu, założonego przy Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie przez Maję Piwońską, Andrzeja Janeczkę i Zbigniewa Rojka. Po odejściu Zbigniewa Rojka trio przekształciło się w duet, który koncertuje do dziś. W programie przypomniane zostaną największe hity Trzeciego Oddechu Kaczuchy. Goście, którzy pojawią się w programie, przedstawią własne aranżacje przebojów duetu i opowiedzą krótkie anegdoty o współpracy z zespołem.

Tłem koncertu będą prace plastyczne Andrzeja Janeczki stanowiące wizualną ilustrację prezentowanych piosenek. Koncert poprowadzi Tomasz Kammel, a swoje aranżacje zaprezentują: Trzeci Oddech Kaczuchy, Danuta Błażejczyk, Marek Piekarczyk, Karol Strasburger oraz Kabaret Afera. W programie nie zabraknie również gości specjalnych, przyjaciół i wiernych fanów zespołu.

„Trzeci Oddech Kaczuchy - to już 36 lat!” - emisja w piątek, 2 czerwca 2017 roku o 22:15 w TVP2 (TVP2 HD). Program ten zobaczą również widzowie TVP Polonia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 299 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

129 zł Więcej...
reklama