reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-04 - 2022-12-05

Polsat News organizuje 5. mistrzostwa w bieganiu

dodano: 2017-06-08 20:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat News Mistrzostwa Polsat News - Do Biegu Gotowi! W sobotę, 10 czerwca br. w ramach organizowanego w Sulejówku X Biegu Marszałka, odbędą się V Mistrzostwa Polsat News. W zawodach wezmą udział pracownicy Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu i firmy Polkomtel. W biegu na dystansie 10 kilometrów wystartują m.in. Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat oraz Marcin Cholewiński, szef anteny Polsat News. Na starcie nie zabraknie dziennikarzy, prezenterów i reporterów Polsatu News, wśród nich: Aleksandry Szutenberg, Wojciecha Szeląga czy Michała Steli.

Polsat News Mistrzostwa Polsat News - Do Biegu Gotowi!


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bieg Marszałka jest organizowany po raz dziesiąty na pamiątkę osiedlenia się w Sulejówku marszałka Józefa Piłsudskiego w dniu 13 czerwca 1923 roku. Zwycięzcą ubiegłorocznego biegu głównego na dystansie 10 km został z czasem 31:56 Andrzej Starżyński z TKKF Chemik Elektrownia Puławy. Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Antonina Miłek, również reprezentująca barwy zespołu z Puław. Na metę dobiegła w czasie 37:02 (więcej tutaj). Patronat medialny nad X Biegiem Marszałka objął Polsat News.

- Mistrzostwa Polsat News odbywają się po raz piąty. Wśród pracowników Telewizji Polsat od lat funkcjonuje silna drużyna biegaczy, która promuje bieganie jako najprostszą formę aktywności fizycznej. Stacja Polsat News od samego początku działalności wspiera szereg biegów w Polsce - zarówno poprzez relacje na antenie jak i udział dziennikarzy w zawodach. Wszystkich fanów i kibiców biegania zapraszamy do obejrzenia relacji z V Mistrzostw Polsat News i trzymania kciuki za startujących w zawodach pracowników Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu i firmy Polkomtel - czytamy w komunikacie.
 
Mistrzostwa Polsat News: Ekipa grupy Cyfrowy Polsat podczas zawodów w 2015 roku, foto: Cyfrowy Polsat
Mistrzostwa Polsat News: Ekipa grupy Cyfrowy Polsat podczas zawodów w 2015 roku, foto: Cyfrowy Polsat


Plan emisji:

10 czerwca (sobota)

6:00 „Nowy dzień z Polsat News”: 10. Bieg Marszałka - 5. Mistrzostwa Polsat News, Polsat i Polsat News


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...