reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W estońskiej kablówce znikną kanały z Ukrainy

dodano: 2017-06-11 12:06
autor: RO | źródło: obob.tv

Starman Estoński operator kablowy Starman wprowadzi interesujące zmiany w pakiecie kanałów telewizyjnych dla swoich abonentów. Od 19 lipca br. zostanie dodanych 8 rosyjskich kanałów z portfolio Pierwyj i NTV. Wśród wprowadzanych stacji będą Bober TV, O!, Pojechali!, Dom Kino Premium, NTV Prawo, NTV Style i NTV Serial.

Starman


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ciekawsze wydaje się wycofanie z pakietów kanałów rosyjskiej spółki Red Media (Auto Plus, La-Minor TV, India TV), a także ukraińskich Maxxi TV i Perszyj Dilowyj. Przyczyną rezygnacji z tych stacji jest mała ich oglądalność.

Kierunek obserwowany na estońskim rynku kablowym jest o tyle interesujący, że na wymianę wybierane są właśnie rosyjskie kanały, a nie nowo utworzone ukraińskie (Film.UA Drama, Dacha, Terra, Epoque, Nauka i inne). Można by przyjąć tezę, że Estonia nie wykazuje solidarności z ukraińskim rządem bo w swoich płatnych pakietach telewizyjnych umieszcza rosyjskie kanały, które ukazują mapę Rosji z dołączonym Krymem. Podsumowując, decyzja estońskich operatorów może zostać odebrana jako kontrowersyjna.

Źródło: obob.tv

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX 410

Najtańszy dekoder cyfrowy HDTV marki Opticum do współpracy z kartami...

129 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...
reklama