reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Projekt lady” 2 z Rozenek-Majdan od 12.06 w TVN

dodano: 2017-06-11 18:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Projekt lady” W poniedziałek, 12 czerwca br. o godzinie 20:55 w telewizji TVN wyemitowany zostanie pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „Projekt lady” (więcej tutaj). Trzynaście zbuntowanych dziewcząt otrzyma szansę na całkowitą zmianę swojego dotychczasowego stylu życia. Ich mentorkami będą Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska. Program poprowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan, którą możemy także oglądać w magazynie „W dobrym stylu” w TVN Style i ITVN/TVN International. Producentem widowiska „Projekt lady” jest spółka Golden Media Polska.

TVN „Projekt lady”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trzynaście zbuntowanych dziewcząt, wybranych spośród setek kandydatek, otrzymuje szansę na zmianę swojego dotychczasowego życia. Dzięki pobytowi w szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki - Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, kandydatki na damy mogą przejść swoją życiową przemianę. Najbardziej liczą się tutaj zaangażowanie, postępy oraz chęć samych zainteresowanych. Trzy miesiące wypełnione po brzegi zajęciami, szkoleniami, spotkaniami z inspirującymi ludźmi, zadania, które pozwolą im nie tylko poznawać nowe rzeczy, ale także poznać same siebie. Co tydzień szkołę opuści jedna z dziewcząt. Trzy najlepsze dojdą do wielkiego finału i zawalczą o tytuł pierwszej damy drugiego sezonu „Projektu lady“. Na zwyciężczynię czeka nagroda - trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Cambridge, w Wielkiej Brytanii. Przez całą edycję programu w najważniejszych momentach będzie towarzyszyć im prowadząca widowisko - Małgorzata Rozenek-Majdan.
 
Irena Kamińska-Radomska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Tatiana Mindewicz-Puacz w programie „Projekt lady”, foto: TVN
Irena Kamińska-Radomska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Tatiana Mindewicz-Puacz w programie „Projekt lady”, foto: TVN


Dziewczęta przekraczają próg szkoły dla dam i wchodzą w zupełnie inny świat. Świat, którego nie znają. Świat, który może sprawiać im wiele trudności. Ale kto powiedział, że droga do sukcesu jest usłana różami? Każda z kandydatek jest odmienną osobowością, z czym innym zmaga się w życiu i dźwiga własny bagaż doświadczeń. A co jest dla nich ważne? Dla niektórych dobra materialne, dla innych wygląd zewnętrzny, a jeszcze dla innych sukces i sława. Czy aby na pewno wszystkie te cele są godne pochwały? Czy można zmienić swoje priorytety życiowe i kierować się w życiu istotnymi wartościami? Przekonamy się wkrótce.

„Projekt lady” - sezon 2., emisja w poniedziałki (od 12 czerwca 2017 roku) o 20:55 w TVN (TVN HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...