reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

15-18.06 Boże Ciało: Uroczystości religijne w telewizji

dodano: 2017-06-14 12:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/Fundacja Lux Veritatis/satkurier.pl

TVP TV Trwam W czwartek, 15 czerwca br. w kościele katolickim obchodzona jest uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, znana powszechnie jako Boże Ciało. W tym dniu wierni uczestniczą we mszach świętych, które kończą uroczyste procesje. W niedzielę, 18 czerwca br. odbędą się natomiast uroczystości pod przewodnictwem papieża Franciszka. Transmisje z tych wydarzeń zapowiadają TVP1 (TVP1 HD), TVP Polonia i TV Trwam.

TVP TV Trwam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek o godzinie 9:30 TV Trwam transmitować będzie mszę świętą z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, w Częstochowie, w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. O godzinie 10:00 TVP1 i TVP Polonia rozpoczną transmisję mszy świętej i procesji Bożego Ciała z katedry pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela we Wrocławiu. O godzinie 20:20 TV Trwam pokaże natomiast koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” z Rzeszowa, będący największym w Europie koncertem muzyki chrześcijańskiej (więcej tutaj).

W niedzielę o godzinie 19:00 TV Trwam będzie transmitować z Włoch mszę świętą pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej oraz procesję eucharystyczną z bazyliki świętego Jana na Lateranie do bazyliki Matki Bożej Większej (więcej tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...