reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-01-27 - 2023-01-28

PGE Ekstraliga od 2019 w nSport+ i Eleven Sports

dodano: 2017-06-14 14:36 | aktualizacja: 2017-06-14 19:46
autor: Janusz Sulisz | źródło: speedwayekstraliga.pl/Eleven Sports/satkurier.pl

nsport_zuzel_360px.jpg W sezonach 2019-2021 żużlowa PGE Ekstraliga będzie pokazywana w nSport+ i kanałach Eleven Sports. Aktualnie mecze polskiej ligi żużlowej można oglądać wyłącznie na antenie nSport+. Nowa umowa oznacza, że dzięki dostępności części spotkań w Eleven Sports, możliwość oglądania meczów PGE Ekstraligi zyskają także abonenci Cyfrowego Polsatu.

PGE Ekstraliga Eleven Sports nc+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
nSport+ i Eleven Sports pokażą łącznie 56 meczów sezonu zasadniczego. Dwa niedzielne spotkania każdej kolejki PGE Ekstraligi będą pokazywane w nSport+, natomiast pozostałe dwa - na zasadzie sublicencji - pokaże Eleven Sports w piątki.

Od 2019 roku, dzięki współpracy nc+ i Eleven Sports, po raz pierwszy wszystkie mecze PGE Ekstraligi będą pokazywane w telewizji, co zwiększy zasięg transmisji rozgrywek żużlowych i będzie znakomitą propozycją dla wszystkich kibiców żużla.
 

- To bardzo dobra wiadomość dla fanów czarnego sportu. Po raz pierwszy w historii mają pewność, że zobaczą mecz z udziałem swojej drużyny. Wierzę, że co tydzień rozgrywki PGE Ekstraligi śledzić będzie każdy miłośnik „sportu bez hamulców” i już teraz serdecznie zapraszam do wspólnego przeżywania emocji - mówi Michał Jarocki, dyrektor ds. sportu platformy nc+.

- Jestem bardzo zadowolony z kontynuowania współpracy z platformą nc+. Czekają nas wydarzenia bez precedensu. Wszystkie mecze PGE Ekstraligi w telewizji jeszcze nigdy nie były pokazywane na żywo, a więc robimy kolejny krok milowy w historii polskiego żużla. Połączone siły nSport+ oraz Eleven to najlepsza żużlowa oferta dla każdego kibica - powiedział Wojciech Stępniewski, prezes PGE Ekstraligi.

- W ostatnich miesiącach jednym z priorytetów naszej strategii programowej stało się zbudowanie silnej oferty dla fanów żużla, który w naszym kraju cieszy się ogromnym zainteresowaniem - mówi Krzysztof Świergiel, dyrektor zarządzający Eleven Sports w Polsce. - Polska Ekstraliga ma opinię najlepszej na świecie, dlatego z wielką satysfakcją informujemy o tym, że będziemy pokazywać relacje z tych rozgrywek w kanałach Eleven Sports. Nabycie nowych praw jest potwierdzeniem naszej konsekwencji w budowaniu silnego portfolio. Przypominam, że w tej chwili pokazujemy mecze Nice 1. Ligi Żużlowej oraz lig szwedzkiej i brytyjskiej, które należą do światowej czołówki. Cieszymy się, że nasi widzowie otrzymają ofertę złożoną z najbardziej ekscytujących zawodów żużlowych na najwyższym poziomie.

W sezonie 2018 realizowana będzie aktualna umowa telewizyjna, a mecze PGE Ekstraligi będzie można oglądać tylko w nSport+. Rozgrywki PGE Ekstraligi są emitowane w kanale platformy nc+ nieprzerwanie od 2013 roku. Najlepsza żużlowa liga świata to dla widzów nSport+ nie tylko transmisje meczów, to także dedykowane programy – „Speedway+” oraz „Magazyn PGE Ekstraligi”, przygotowywane przez Marcina Majewskiego, Darię Kabałę-Malarz czy Tomasza Dryłę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...