reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje Dorcel VR [wideo]

dodano: 2017-06-23 11:49
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: TS/Dorcelvision

Dorcel VR 360 Już gdy pojawiały się na rynku pierwsze produkty pozwalające na korzystanie z VR - wirtualnej rzeczywistości, to mówiło się, że poza branżą gier to właśnie produkcje erotyczne dla dorosłych mogą być interesującym zastosowaniem. Może mówiono to troszkę żartobliwie, ale żarty właśnie się kończą, bo pomysł podchwycił znany producent filmów erotycznych Marc Dorcel i startuje projekt Dorcel VR.

Dorcel VR 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marc Dorcel już od jakiegoś czasu przygotowywał się do poważniejszego skorzystania z możliwości wirtualnej rzeczywistości, nakręcono kilka scen, a teraz rusza większy projekt. Za jego wykonanie odpowiada Anna Polina i nosi on tytuł „Dans la peau d’une actrice X !”, co można przełożyć jako „W skórze aktorki filmów dla dorosłych”.

Jak można podejrzewać po tytule w przypadku tej produkcji 360° 3D można zająć miejsce ślicznej Lucy Heart przez 10 minut biorąc wirtualny udział w bardzo gorących scenach. Można zobaczyć jak wygląda kręcenie filmu erotycznego z perspektywy aktorki i znaleźć się w środku trwającej produkcji między innymi aktorkami i aktorami.

Poniżej materiał wideo prezentuje reakcje kilku użytkowników, którzy 14 czerwca br. odważyli się przetestować wideo i okularach VR.Wideo w wersji soft można zakupić za 9,99 euro, jest dostępne pod tym adresem i jest kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi okularami wirtualnej rzeczywistości (Oculus, Samsung VR, HTC, Homido VR, Google VR cardboard). Wystarczy skorzystać z nich wraz z dowolnym odtwarzaczem wideo zgodnym z 3D 360° (istnieją bezpłatne).

W przypadku problemów Dorcel przygotował instrukcję dla kilku modeli okularów VR, można ją znaleźć pod adresem: https://www.dorcel.com/VR/tutorial.php


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VR 360°


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

499 zł Więcej...
reklama