reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Pogoda z „Funduszem wczasów pogodowych”

dodano: 2017-06-27 18:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Audycje „Wakacyjny telefon Radia Pogoda”, „Koncert życzeń”, „Pogodni panowie”, „Fajfy Radia Pogoda”, „Wakacyjna kuchnia Radia Pogoda”, „W co się bawić” i „Lato w mieście” to tylko niektóre z letnich propozycji Radia Pogoda (Agora). W czasie wakacji głównym wydarzeniem na antenie stacji będzie akcja „Fundusz wczasów pogodowych”, w której redakcja rozgłośni zaprosi grupę słuchaczy na wspólny urlop do Doliny Charlotty na Pomorzu.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Fundusz wczasów pogodowych” to wakacyjna akcja Radia Pogoda, która rozpoczęła się w poniedziałek, 26 czerwca br. Do końca sierpnia br., każdego dnia, w porannym konkursie zostanie wyłoniona jedna osoba, która dołączy do grona wczasowiczów i wraz z pozostałymi zwycięzcami pojedzie jesienią na tygodniowy wypoczynek w Dolinie Charlotty na Pomorzu. Aby skorzystać z „Funduszu wczasów pogodowych”, należy zadzwonić do redakcji rozgłośni w trakcie „Pogodnego poranka Radia Pogoda” i odpowiedzieć na muzyczną zagadkę.

Od poniedziałku, 26 czerwca br. na słuchaczy czekają także inne wakacyjne audycje.
 
„Fundusz wczasów pogodowych” to wakacyjna akcja Radia Pogoda, foto: Agora
„Fundusz wczasów pogodowych” to wakacyjna akcja Radia Pogoda, foto: Agora

W programie „Wakacyjna kuchnia Radia Pogoda” kucharz Robert Sowa podpowie co i jak przygotować, żeby się nie napracować, a jednocześnie dobrze zjeść. Audycja będzie nadawana od poniedziałku do piątku, o godzinie 12:15. Od poniedziałku do piątku, o godzinach 8:40 i 19:15 Wojciech Pijanowski w audycji „W co się bawić” zaproponuje słuchaczom Radia Pogoda gry i zabawy dla młodszych i starszych, które doskonale sprawdzają się podczas podróży lub wakacyjnej nudy. Od poniedziałku do piątku, o godzinie 11:15, w audycji „Lato w mieście” słuchacze wspólnie z reporterami stacji sprawdzą, jak można spędzić lato w mieście, przypomną sobie letnie przeboje oraz powspominają najpiękniejsze wakacje w swoim życiu.

Codziennie od godziny 14:00 do 15:00 „Pogodni panowie”, czyli Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski, będą zabawiali słuchaczy historiami i anegdotami ze swojego życia (więcej tutaj). Ponadto podczas codziennego koncertu życzeń w godzinach 15:00-17:00 słuchacze przekażą życzenia swoim bliskim, a w popołudnia i wieczorem w godzinach 17:00-20:00 Radio Pogoda zagra do tańca w programie muzycznym „Fajfy Radia Pogoda”.

Od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 zespół stacji będzie odbierał „Wakacyjny telefon Radia Pogoda” - słuchacze mogą dzwonić w każdej sprawie pod numer telefonu 22-444-40-04.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...