reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Letni format prognozy pogody [wideo]

dodano: 2017-07-09 16:20
autor: RO | źródło: obob.tv

letnia prognoza pogody na Tivicom Dość niecodzienną reklamę zrobili sobie pracownicy regionalnego kanału telewizyjnego Tivicom. Chodzi o prognozę pogody, która ukazuje się w nietypowej formie i przyciąga uwagę widzów. Stacja telewizyjna nadaje z miasta Ułan Ude w Buriacji, autonomicznym regionie Federacji Rosyjskiej położonym nad Bajkałem.

https://pp.userapi.com/c639528/v639528400/2a5e2/uQRLxDfM60Y.jpg
letnia prognoza pogody w Tivicom


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawca Tivicom postanowił, że prezenterka prognozy pogody będzie występować w kostiumie kąpielowym. W Ułan Ude panują obecnie wyższe temperatury niż zwykle, więc może dlatego zdecydowano, by gospodyni programu reagowała na temperaturę powietrza za oknem.Widzowie na portalu społecznościowym VKontakte zaczęli aktywnie komentować pomysł nadawcy, ale wątek dyskusyjny z jakiegoś powodu został okrojony tylko do kilku uwag, które nie mają wyraźnie negatywnego odzewu. Jeśli chodzi o komentarze na YouTube, to negatywne wypowiedzi się prześlizgnęły.

(...) Co do wybryku pracowników telewizji z Ułan Ude, to można zrozumieć w różny sposób. Można pochwalić za pomysł, a można też potępić za wątpliwy sposób zwiększenia sobie popularności (teraz dany materiał jest najchętniej przeglądany na koncie Tivicom w YouTube, jeżeli weźmiemy przeciętną dobową statystykę)


Źródło: obob.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama