reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Humax będzie produkował w Gdańsku

dodano: 2004-09-23 21:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: Humax

humax_logo2.gif Doskonale znana w Polsce z dobrej jakości cyfrowych odbiorników koreańska firma Humax ostatnio założyła firmę w Polsce, chcąc rozpocząć produkcję ...w Gdańsku! O tej niespodziewanej decyzji poinformował nas p. Sang-Won Byun, Assistent Marketing Manager z niemieckiego oddziału Humaxa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Humax, który ma doskonałą opinię na polskim rynku będzie miał na wystawie SAT Krak 2004 duże stoisko A10. Koreański producent wchodząc do Polski z linią produkcyjną zamierza odegrać znaczącą rolę na rynku telewizji cyfrowej.

Dlatego Humax rozpoczął poważne inwestycje i założył zupełnie nową wytwórnię w Gdańsku. Tak jak jest to praktykowane na świecie, Humax będzie zwracał szczególną uwagę na sieć dystrybucjiw Polsce. Połączenie najlepszego serwisu i sieci wyspecjalizowanych dealerów pomogło Humaxowi w tym by zostać światowym liderem na rynku. W Polsce ma być bardzo podobnie, a to oznacza, że warto obejrzeć stoisko Humaxa na wystawie SAT Krak 2004.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...