reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Między nami, misiami” 3 w Cartoon Network

dodano: 2017-07-20 19:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

Cartoon Network „Między nami, misiami” Cartoon Network zaprasza na premierę trzeciego sezonu serialu „Między nami, misiami” („We Bare Bears”). Trzy urocze misie odkrywają, jak wygląda życie w świecie ludzi. W trzecim sezonie bohaterów czeka m.in. wizyta na oddziale ratunkowym, a Grizz dostanie rolę w filmie o niedźwiedziach. Premiera nowych odcinków serialu „Między nami, misiami” odbędzie się w poniedziałek, 24 lipca br. o godzinie 15:35 na antenie Cartoon Network (więcej tutaj).

Cartoon Network „Między nami, misiami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grizz, Panda i Lodomir każdego dnia uczą się w świecie ludzi czegoś nowego. W trzecim sezonie serialu bohaterowie odwiedzą m.in. oddział ratunkowy. Zawiozą tam Charliego, który skaleczy się w nogę, gdy będzie próbował wyregulować misiom antenę satelitarną. Wizyta w szpitalu okaże się dla nich kolejnym niezwykłym doświadczeniem.

W nowych odcinkach Grizz stanie przed szansą zdobycia wielkiej sławy - dostanie rolę w filmie o niedźwiedziach. Niestety, czeka go duże rozczarowanie, bo udział w nagraniach będzie wyglądał zupełnie inaczej niż to sobie wyobrażał. Z kolei Panda postanowi namalować podobiznę Charliego i podaruje obraz sportretowanemu. Niestety, niedługo potem okaże się, że miś ma szansę zaprezentować swoje dzieło szerokiej publiczności, ale wcześniej musi odzyskać portret. Czy mu się to uda? Odpowiedź na to pytanie poznamy w kolejnych odcinkach serialu „Między nami, misiami”.

Nowe przygody Grizza, Pandy i Lodomira będzie można oglądać od poniedziałku, 24 lipca br. na antenie Cartoon Network.

„Między nami, misiami” - sezon 3., emisja od poniedziałku do piątku (od 24 lipca 2017 roku) o 15:35 w Cartoon Network (Cartoon Network HD). Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze sezony tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...