reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lifetime i Crime+Investigation w sierpniu

dodano: 2017-07-27 15:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: AETN

Lifetime i Crime+Investigation Nocny Patrol „Michael Jackson: W poszukiwaniu szczęścia”, „Nocny patrol” i „60 dni w więzieniu” w sierpniu w kanałach Lifetime i Crime+Investigation

Lifetime i Crime+Investigation Michael Jackson


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lifetime
Michael Jackson: W poszukiwaniu szczęścia
Film oparty na książce Billa Whitfielda i Javona Bearda „Remember the Time: The Last Days of Michael Jackson” ma opowiadać o prywatnych chwilach między Jacksonem i jego dziećmi, dokumentować zawirowania w życiu zawodowym artysty, które wpędziły go w kłopoty finansowe i zmusiły do prób przed planowaną trasą „This Is It”, co w rezultacie doprowadziło do jego przedwczesnej śmierci, a także odpowiedzieć na pytanie nurtujące fanów na całym świecie: co się naprawdę stało z królem popu?
Wtorek, 29 sierpnia o 22:00

Panny młode z piekła rodem
W cyklu „Panny młode z piekła rodem” oglądamy kobiety, które były zupełnie normalne, dopóki nie zajęły się planowaniem szczegółów własnego ślubu i wesela. Zdeterminowane, by za wszelką cenę spełnić swoje marzenie o „ślubie idealnym”, zatracają się w przygotowaniach i zamieniają ostatnie dni przed wielką uroczystością w koszmar dla wszystkich dookoła. Ale w ich przekonaniu stres, przepychanki i kłótnie są tego warte, bo najważniejsze, by wszystko wypadło perfekcyjnie – dokładnie tak, jak to sobie wymarzyły jeszcze jako małe dziewczynki. 
Środy o 21:00

Poligamia: uciec z sekty
Trzy siostry uciekły z poligamicznej sekty i teraz pomagają innym odzyskać wolność. Andrea, Jessica i Shanell jako młode dziewczyny wyrwały się ze szponów potężnego Klanu Kingston, który działa w Salt Lake City w stanie Utah. Choć od tamtej pory minęło kilkanaście lat, wszystkie trzy z wielkim zaangażowaniem wspierają innych członków sekty, którzy się w niej urodzili i wychowali, ale chcieliby rozpocząć nowe życie na własny rachunek. W każdym godzinnym odcinku siostry współpracują ze znajomymi i nieznajomymi, znajdującymi się na różnych etapach zrywania z poligamią. Jak się przekonamy, jest to proces długotrwały i często bardzo skomplikowany.
Wtorki od 1 sierpnia o 22:00 
 

Małżeństwo od pierwszego wejrzenia
„Małżeństwo od pierwszego wejrzenia” to odważny eksperyment społeczny, w którym sześcioro singli poszukujących drugiej połówki przyjmuje nietypowe wyzwanie: zgadza się wziąć ślub z zupełnie obcą osobą przy pierwszym spotkaniu. W eksperyment zaangażowanych jest czworo specjalistów: seksuolog Dr Logan Levkoff, psycholog Dr Joseph Cilona, socjolog Dr Pepper Schwartz i doradca duchowy Greg Epstein. Wierzą oni, że w oparciu o naukę uda im się stworzyć trzy idealne, całkowicie kompatybilne pary. Przyszli małżonkowie pierwszy raz spotkają się dopiero na ślubnym kobiercu. Przez następne tygodnie będziemy przyglądać się kolejnym fazom ich związków – miesiącowi miodowemu, pierwszym wspólnie stawianym krokom, a wreszcie codziennej pracy nad relacją. Po tym okresie każda para stanie przed decyzją: dalsze wspólne życie, czy rozwód?
Seria 5. Soboty od 5 sierpnia o 20:00


Crime+Investigation
Nocny patrol
Każdej nocy tysiące policjantów patroluje ulice miast i miasteczek Ameryki. Sześć naszych kamer w piątkowy wieczór towarzyszy funkcjonariuszom prawa w ich pracy
Wtorki od 1 sierpnia o 22:00

Polowanie na Hitlera
Bob Baer i John Cencich powracają z nowymi ekspertami i gadżetami, by wnikliwie zbadać hipotezę o ewentualnej ucieczce Hitlera. W Berlinie Lenny DePaul i Sascha Keil odkrywają nieznane piąte wyjście z bunkra Führera. Stara sprawa, którą przez ponad 70 lat trzymano w tajemnicy, powoduje, że międzynarodowy zespół światowej sławy badaczy rusza do akcji, by udzielić ostatecznej odpowiedzi na pytanie, czy Adolf Hitler przeżył II wojnę światową.
Seria 2. Piątki  od 25 sierpnia o 22:00

48 godzin
48 godzin powraca w nowej serii na Crime+Investigation. W medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę. „48 godzin" to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Obserwujemy pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzimy losy detektywów z różnych wydziałów zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka.
Seria 20. Poniedziałki o 21:00
 

60 dni w więzieniu
W “60 dniach w więzieniu” śledzimy losy niewinnych uczestników, którzy poznają od środka niebezpieczne środowisko więzienia w Atlancie. Dyrekcja więzienia chce odkryć problemy, z jakimi boryka się placówka i dowiedzieć się, co naprawdę dzieje się za kratkami. W odpowiedzi na niedawne afery korupcyjne, do jakich doszło w więzieniu, opracowano program, w ramach którego siedmioro uczestników spędzi wśród osadzonych 60 dni, nie zdradzając swojej tajemnicy ani strażnikom, ani współwięźniom, ani personelowi.
Seria 3. Wtorki o 23:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama