reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co zobaczymy jesienią w TVN?

dodano: 2017-08-02 20:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN Jesienią br. w kanale TVN (TVN HD) widzowie zobaczą takie produkcje jak: „36,6°C” (sezon 2.), „Mam talent!” (sezon 10.), „Kobieta na krańcu świata” (sezon 9.), „Drzewo marzeń”, „MasterChef” (sezon 6.), „Milionerzy” (sezon 12.), „Diagnoza”, „Kuba Wojewódzki” (sezon 30.), „Azja Express” (sezon 2.), „Kuchenne rewolucje” (sezon 16.), „Druga szansa” (sezon 4.), „Ślub od pierwszego wejrzenia” (sezon 2.), „Dzień dobry TVN”,„Na Wspólnej”, „Szkoła” (sezon 7.), „19+” (sezon 2.), „Ukryta prawda” (sezon 12.), „Szpital” (sezon 10.), „Fakty TVN”, „Uwaga!”, „Superwizjer” i „Co za tydzień”. Jesień br. to dla TVN wyjątkowy moment - stacja świętować będzie bowiem 20 lat istnienia.

TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesień 2017 roku w TVN (TVN HD):
 
Ewa Drzyzga w programie „36,6°C”, foto: TVN
Ewa Drzyzga w programie „36,6°C”, foto: TVN


„36,6°C” 2
emisja: w soboty (od 2 września 2017 roku) o 18:00

Ewa Drzyzga w programie „36,6°C” będzie rozmawiać o zdrowiu naszym i naszych bliskich. Razem z doktorem habilitowanym Krzysztofem Łabuzkiem przybliżą widzom najróżniejsze choroby, opowiedzą historie pacjentów i przedstawią placówki medyczne w kraju. Jak czytamy w opisie, dla Ewy Drzyzgi nie ma tematów tabu. Porozmawia z najlepszymi specjalistami z kraju i zagranicy o nowych, często jeszcze eksperymentalnych metodach leczenia najcięższych chorób. Dużo uwagi poświęci skutecznym metodom walki z rakiem. W specjalnym cyklu odcinków dotyczących onkologii będzie pytać o nowoczesną diagnostykę i najnowsze metody leczenia (więcej tutaj).
 
Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola i Agnieszka Chylińska w programie „Mam talent!”, foto: TVN
Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola i Agnieszka Chylińska w programie „Mam talent!”, foto: TVN


„Mam talent!” 10
emisja: w soboty (od 2 września 2017 roku) o 20:00

Jesienna seria sobotniego talent show „Mam talent!” to jubileuszowa edycja. Od 10 lat Marcin Prokop i Szymon Hołownia szukają nieodkrytych talentów. Widzowie zobaczą pokazy solowe i grupowe, orkiestry, chóry i rewie. Na scenie „Mam talent!” zadebiutują nie tylko najmłodsi, ale również i ci starsi. Już teraz można potwierdzić, że w planach „Mam talent!” znajdą się między innymi niewiarygodne sztuki magiczne, pokazy komików i akrobatów na wysokościach. Nie zabraknie też mrożących krew w żyłach występów, pokazów zręczności oraz prób bicia rekordów. Po raz pierwszy w „Mam talent!” zaprezentowana zostanie jazda figurowa na rolkach i wrotkach, a także gra na laserowej harfie. Z nowymi występami powrócą także uczestnicy poprzednich edycji (więcej tutaj).
 
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN


„Kobieta na krańcu świata” 9
emisja: w niedziele (od września 2017 roku) o 11:00

Po raz dziewiąty Martyna Wojciechowska wyruszy na poszukiwanie opowieści z nieodkrytych jeszcze zakamarków globu. Na podróżniczej mapie tym razem znajdą się Ameryka Południowa oraz Azja, ale nie zabraknie również historii z Europy. Przez blisko osiem lat emisji programu ekipa „Kobiety na krańcu świata” zabrała widzów w podróże do prawie pięćdziesięciu krajów, przedstawiając ponad siedemdziesiąt wyjątkowych kobiet. W nowych odcinkach do listy miejsc, które odwiedzi Martyna, dołączą: Malezja, Mongolia, Pakistan, Japonia, Boliwia oraz Belgia (więcej tutaj).
 
Mateusz Gessler w programie „Drzewo marzeń”, foto: TVN
Mateusz Gessler w programie „Drzewo marzeń”, foto: TVN


„Drzewo marzeń”
emisja: w niedziele (od 3 września 2017 roku) o 18:00

Na antenie TVN zadebiutuje nowy program „Drzewo marzeń”, w którym prowadzący Mateusz Gessler odwiedzi wybrane szkoły, zapraszając dzieciaki do wspólnej zabawy. Uczniowie będą wymyślać życzenia, spisując je na karteczkach. Każde z życzeń musi jednak dotyczyć drugiej osoby - przyjaciela lub członka rodziny, kogoś, kto sam nie może go spełnić. W każdym z odcinków Mateusz Gessler wybierze trzy marzenia, które zrealizuje. - Nowy program pokazuje bezinteresowność najmłodszych i to, jak bardzo zależy im, aby ważne dla nich osoby były po prostu szczęśliwe. „Drzewo marzeń” to życiowa lekcja o umiejętności czerpania radości nawet z drobnych rzeczy - czytamy w opisie.
 
Anna Starmach, Michel Moran i Magda Gessler w programie „MasterChef”, foto: TVN
Anna Starmach, Michel Moran i Magda Gessler w programie „MasterChef”, foto: TVN


„MasterChef” 6
emisja: w niedziele (od 3 września 2017 roku) o 20:00

Jak informuje nadawca, od ponad pięciu lat kolejne sezony programu „MasterChef” w każdy niedzielny wieczór przyciągały przed telewizory blisko 2,5 miliona widzów (dane za TVN). We wrześniu br. 35 kucharzy amatorów rozpocznie nową rywalizację. Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran szukają nie tylko talentu, ale przede wszystkim kulinarnej odwagi, która pozwala wyjść poza utarte w kuchni schematy. Ramen, gazpacho, harira, bouillabaisse - najsłynniejsze zupy świata, owoce morza, skomplikowane dania assiette, czy „fish and chips” to tylko niektóre z konkurencji tej edycji. Szósta edycja to również podróż do Australii. Uczestnicy zmierzą się między innymi z tradycyjnymi smakami tego kraju oraz poznają szefów tamtejszej kuchni (więcej tutaj i tutaj).
 
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN


„Milionerzy” 12
emisja: od poniedziałku do czwartku (od 4 września 2017 roku) o 20:55

- Po niezwykle udanym powrocie w wiosennej ramówce TVN teleturnieju „Milionerzy” nie mogło zabraknąć go także wśród propozycji programowych na jesienne wieczory. Wiedza, ciekawość świata, nietuzinkowość oraz szeroki wachlarz zainteresowań to cechy, którymi wyróżniają się osoby biorące udział w teleturnieju. Już od września br. Hubert Urbański wraca z nowymi uczestnikami, ciekawymi historiami oraz kolejnymi zestawami pytań - czytamy w komunikacie (więcej tutaj).
 
Maja Ostaszewska w serialu „Diagnoza”, foto: TVN
Maja Ostaszewska w serialu „Diagnoza”, foto: TVN


„Diagnoza”
emisja: we wtorki (od 5 września 2017 roku) o 21:30

Serial „Diagnoza” to nowa produkcja TVN.Jego główną bohaterkę Annę Nowak (Maja Ostaszewska) poznamy na katowickim lotnisku. Pewna siebie i zdeterminowana kobieta przyleci na Górny Śląsk w niezwykle ważnej dla siebie sprawie. Na skutek nieprzewidzianych wydarzeń Anna trafi do rybnickiego szpitala. Tam usłyszy druzgocącą diagnozę - amnezja. Lekarze, którzy na co dzień ratują życie wielu pacjentów, nie będą w stanie ocalić pamięci. W miejscu, gdzie ludzie mierzą się ze skrajnymi emocjami, a lekarze z determinacją walczą o ich zdrowie, bohaterka będzie musiała zacząć życie na nowo i spróbować odkryć tajemnice swojej przeszłości. Rybnicki szpital stanie się dla Anny domem, a jego załoga grupą przyjaciół. Wśród nich jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by kobieta nigdy nie poznała prawdy o swojej przeszłości (więcej tutaj).
 
Jakub Wojewódzki w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN
Jakub Wojewódzki w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN


„Kuba Wojewódzki” 30
emisja: we wtorki (od 5 września 2017 roku) o 22:30

Jak czytamy w opisie, Jakub Wojewódzki powraca w świetnej formie, z ciętym językiem, garścią autorskich złotych myśli oraz sypiącymi się z rękawa dowcipami. Zarówno wielcy artyści, jak i aspirujący celebryci marzą, by otrzymać zaproszenie do programu Jakuba Wojewódzkiego (więcej tutaj).
 
Zuzanna Bijoch, Julia Bijoch, Dorota Gardias, Katarzyna Domarecka, Marta Wierzbicka, Oliwia Cabaj, Tymon Tymański, Lucas Heller, Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jakóbiak, Stanisław Karpiel-Bułecka, Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki, Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czaykowski w programie „Azja Express”, foto: TVN
Zuzanna Bijoch, Julia Bijoch, Dorota Gardias, Katarzyna Domarecka, Marta Wierzbicka, Oliwia Cabaj, Tymon Tymański, Lucas Heller, Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jakóbiak, Stanisław Karpiel-Bułecka, Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki, Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czaykowski w programie „Azja Express”, foto: TVN


„Azja Express” 2
emisja: w środy (od 6 września 2017 roku) o 21:30

„Azja Express” powraca z nowym sezonem. W programie weźmie udział osiem par: Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias oraz Katarzyna Domarecka, Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki z Pawłem Ławrynowiczem, Michał Piróg 
z Piotrem Czaykowskim, Joanna Przetakiewicz oraz Łukasz Jakóbiak, Marta Wierzbicka z Oliwią Cabaj, Tymon Tymański oraz Lucas Heller. Towarzyszyć im będzie Agnieszka Woźniak-Starak. Uczestnicy zabawy mają przy sobie jednego dolara dziennie na osobę i to, co udało im się zmieścić do plecaków. Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Przed nimi tysiące kilometrów do pokonania (więcej tutaj).
 
Magda Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN
Magda Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN


„Kuchenne rewolucje” 16
emisja: w czwartki (od 7 września 2017 roku) o 21:30

Na antenie TVN pojawi się także 16. sezon „Kuchennych rewolucji”. Magda Gessler od siedmiu lat wyrusza w Polskę, by wspierać restauratorów w ich zmaganiach
 z biznesem. Jak czytamy w opisie, w „Kuchennych rewolucjach” przemianę przechodzi nie tylko lokal, karta menu czy wystrój. Magda Gessler będzie kreować nowe smaki, łączyć to, co tradycyjne i lokalne, z nowoczesnymi trendami. Będą wyjątkowe przepisy
 i wiele łatwych sposobów na osiągnięcie najlepszego smaku potraw. Największe jednak zmiany mogą dokonać się w samych właścicielach, ich podejściu do pracy, pracowników, biznesu 
i siebie nawzajem. Nie zabraknie emocji, łez, burzliwych rozmów, trudnych decyzji, ale również szczęścia, radości i sukcesów zawodowych (więcej tutaj).
 
Michał Żurawski i Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN
Michał Żurawski i Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN


„Druga szansa” 4
emisja: w poniedziałki (od 11 września 2017 roku) o 21:30

Serial „Druga szansa” powróci w zupełnie nowej odsłonie. Nowością będzie duży skok w czasie. Tym razem historia Moniki Boreckiej (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) rozpocznie się dokładnie rok po dramatycznych wydarzeniach z finału ostatniego sezonu. Po tragicznej śmierci Marcina Monika będzie próbowała ułożyć swoje życie na nowo. W trudnych chwilach z pomocą i wsparciem przyjdą jej zaufani przyjaciele. Na szczęście przed Borecką szybko pojawi się ważne wyzwanie. Jej nowym celem stanie się ratowanie Bazy, miejsca na warszawskiej Pradze prowadzonego przez Piotra Marczaka (Michał Żurawski). Pomoc dzieciom z trudnych rodzin stanie się również nową misją głównej bohaterki (więcej tutaj).
 
„Ślub od pierwszego wejrzenia” w TVN, foto: TVN
„Ślub od pierwszego wejrzenia” w TVN, foto: TVN


„Ślub od pierwszego wejrzenia” 2
emisja: w poniedziałki (od 11 września 2017 roku) o 22:30

Jak czytamy w opisie, eksperci - profesor Bogusław Pawłowski, Monika Staruch oraz Piotr Mosak - są przekonani, że naukowy grunt stanowi doskonały punkt wyjścia do narodzin prawdziwego uczucia. W drugiej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” po raz kolejny spróbują znaleźć pasujące do siebie połówki. Kilkanaście godzin rozmów, testy psychologiczne, a nawet analiza zapachu, to tylko niektóre z kwestii, które będą kluczowe w doborze par (więcej tutaj).
 
Magdalena Mołek i Marcin Meller w programie „Dzień dobry TVN”, foto: TVN
Magdalena Mołek i Marcin Meller w programie „Dzień dobry TVN”, foto: TVN
Kazimierz Mazur i Małgorzata Socha w serialu „Na Wspólnej”, foto: TVN
Kazimierz Mazur i Małgorzata Socha w serialu „Na Wspólnej”, foto: TVN
Paulina Chapko i Jakub Wesołowski w serialu „Na Wspólnej”, foto: TVN
Paulina Chapko i Jakub Wesołowski w serialu „Na Wspólnej”, foto: TVN


W jesiennej ramówce TVN na widzów czekać będą również:

- „Dzień dobry TVN” - emisja od poniedziałku do soboty o 8:00 i w niedziele o 8:30 (więcej tutaj),
- „Na Wspólnej” - emisja od poniedziałku do czwartku o 20:15 (więcej tutaj),
- „Szkoła” - sezon 7., emisja od poniedziałku do piątku (od 4 września 2017 roku) o 15:30 (więcej tutaj),
- „19+” - sezon 2., emisja od poniedziałku do piątku (od 4 września 2017 roku) o 16:30 (więcej tutaj),
- „Ukryta prawda” - sezon 12., emisja od poniedziałku do piątku (od 4 września 2017 roku) o 17:00 (więcej tutaj),
- „Szpital” - sezon 10., emisja od poniedziałku do piątku (od 4 września 2017 roku) o 18:00 (więcej tutaj),
- „Fakty TVN” - emisja codziennie o 19:00 (więcej tutaj),
- „Uwaga!” - emisja od poniedziałku do piątku o 19:50 oraz w soboty i niedziele o 19:45 (więcej tutaj),
- „Superwizjer” - emisja we wtorki (od 5 września 2017 roku) o 23:30 (więcej tutaj),
- „Co za tydzień” - emisja w niedziele o 11:35 (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...