reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Diagnoza” z Mają Ostaszewską od 5.09 w TVN

dodano: 2017-08-06 17:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Diagnoza” Maja Ostaszewska We wtorek, 5 września br. o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek serialu „Diagnoza”, którego producentem jest DGA Studio.

TVN „Diagnoza” Maja Ostaszewska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W obsadzie pojawią się Maja Ostaszewska („Druga szansa” w TVN), Adam Woronowicz, Maciej Zakościelny, Magdalena Popławska, Sonia Bohosiewicz, Michał Czernecki, Anna Smołowik („Blondynka” w TVP Seriale), Aleksandra Konieczna („Belfer” w Canal+ Seriale oraz „Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International), Antoni Królikowski („Kocham cię, Polsko!” w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka), Józef Pawłowski i Aleksandra Adamska („O mnie się nie martw” w TVP HD i TVP Seriale).

Czasem jeden moment, jedno nieoczekiwane wydarzenie może nieodwracalnie zmienić dotychczasowe życie. Co się stanie, jeśli pewnego dnia ockniesz się i odkryjesz, że nie wiesz, kim jesteś, kogo kochasz i na czym ci zależy? Czy los może być aż tak okrutny, by odebrać wszystko, nawet tożsamość i wspomnienia? Jak na nowo ułożyć puzzle życia, gdy brakuje podstawowych elementów układanki?

Annę Nowak, główną bohaterkę serialu (w tej roli Maja Ostaszewska, którą możemy obecnie oglądać w serialu „Druga szansa” w TVN - więcej tutaj), poznamy na katowickim lotnisku. Pewna siebie i zdeterminowana kobieta przyleci na Górny Śląsk w niezwykle ważnej dla siebie sprawie. Na skutek nieprzewidzianych wydarzeń, Anna trafi do rybnickiego szpitala. Tam usłyszy druzgocącą diagnozę - amnezja. Lekarze, którzy, na co dzień ratują życie wielu pacjentów, nie będą w stanie ocalić czegoś niezwykle cennego - pamięci. W miejscu, gdzie ludzie mierzą się ze skrajnymi emocjami: ogromnym lękiem i wielką nadzieją, a lekarze z determinacją walczą o ich zdrowie, bohaterka będzie musiała zacząć życie na nowo i spróbować odkryć tajemnice swojej przeszłości.
 
Maja Ostaszewska w serialu „Diagnoza”, foto: TVN
Maja Ostaszewska w serialu „Diagnoza”, foto: TVN


W tej trudnej walce wesprą ją charyzmatyczni lekarze ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku. Jan Artman (Adam Woronowicz) oraz Michał Wolski (Maciej Zakościelny), dwaj znakomici chirurdzy, profesjonalnie zajmą się Anną. Bohaterka trafi również pod skrzydła ciepłej i empatycznej neuropsycholog Marty (Magdalena Popławska), która będzie starała się pomóc jej odzyskać pamięć. Kolorytu ekipie medyków dodadzą Wanda Jureczko (Sonia Bohosiewicz), pielęgniarka oddziałowa i charakterna Ślązaczka, Piotr Sadzik (Michał Czernecki), twardy szef Oddziału Ratunkowego oraz potulny mąż i ojciec czterech córek, a także Kaja Szewczyk (Anna Smołowik, „Blondynka” w TVP Seriale - więcej tutaj i tutaj), rezolutna internistka. Nad wszystkim będzie czuwać surowa i niezwykle wymagająca ordynator Maria Kaleta (Aleksandra Konieczna, „Belfer” w Canal+ Seriale - więcej tutaj, oraz „Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj). Młodzieńczą energię i entuzjazm do zespołu lekarzy wniosą niesforni stażyści (Antoni Królikowski - „Kocham cię, Polsko!” w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj, Józef Pawłowski, Aleksandra Adamska - „O mnie się nie martw” w TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj).

Rybnicki szpital stanie się dla Anny domem, a jego załoga grupą przyjaciół. To z nimi przyjdzie jej dzielić chwile radości i smutków. Wśród nich jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by kobieta nigdy nie poznała prawdy o swojej przeszłości...

Jak czytamy w opisie, barwnym tłem dla odkrywania tajemnic głównej bohaterki będą poruszające losy pacjentów. W każdym z odcinków poznamy nowe przypadki medyczne i stojące za nimi ciekawe, a czasem zaskakujące ludzkie historie. Związane z nimi wydarzenia przywołają wspomnienia Anny i krok po kroku odsłonią kolejne karty jej przeszłości. Czy kobieta dowie się w końcu, kim jest, kogo kocha, na czym jej zależy? Każdy z jesiennych odcinków serialu będzie przybliżał zarówno Annę, jak i widzów do poznania prawdy o tym, kim jest bohaterka i jaka jest jej tajemnica (więcej tutaj).

„Diagnoza” - emisja we wtorki (od 5 września 2017 roku) o 21:30 w TVN (TVN HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...