reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Teleturniej „Milionerzy” w serialu „Na Wspólnej”

dodano: 2017-08-07 12:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Milionerzy” W poniedziałek, 7 sierpnia br. o godzinie 20:15 w telewizji TVN wyemitowany zostanie 2524. odcinek serialu „Na Wspólnej”. Serial ten zobaczą również widzowie ITVN (TVN International). Włodzimierz Zięba (w tej roli Mieczysław Hryniewicz) wystartuje w teleturnieju „Milionerzy” (obecnie emitowanym w TTV). W studiu towarzyszyć mu będą żona Maria (Bożena Dykiel) i córka Monika (Sylwia Gliwa). W roli samego siebie, a więc prowadzącego teleturniej, wystąpi Hubert Urbański.

TVN „Milionerzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zięba jest bardzo zdenerwowany - przed samym wejściem na scenę chce się wycofać. W końcu jednak daje się namówić na występ. Stremowany Włodzimierz siada naprzeciwko Huberta Urbańskiego. A cała Wspólna przed telewizorami. Czy Ziębie uda się opanować tremę i zagrać o milion?

A co jeszcze wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu „Na Wspólnej”? Dudkowie dowiadują się, że nie otrzymają ubezpieczenia za spalony dom. Izabela (Anna Korcz) jest załamana. Nieoczekiwanie pomocną dłoń wyciąga do niej Zdybicka (Anna Samusionek) - proponuje pracę w swojej firmie. Brzozowska nie wie, co zrobić. Czy ma pracować u kobiety, która kiedyś zniszczyła jej firmę?

Tymczasem Zuzanna (Małgorzata Socha) stara się dowiedzieć od Antoniny (Julia Lewenfisz-Górka), dlaczego uciekła od Kornackich. Dziewczynka twierdzi, że macocha bardzo źle ją traktuje. Błaga Zuzannę o pomoc. Przejęta Hofferowa uważa, że Antonina powinna przenieść się do nich. Tymczasem w szpitalu umiera pacjent Kamila (Kazimierz Mazur). O tę śmierć Hoffer oskarża doktora Jańca, ulubieńca Kolendy (Katarzyna Wajda).
 
Mieczysław Hryniewicz w serialu „Na Wspólnej” i w teleturnieju „Milionerzy”, foto: TVN
Mieczysław Hryniewicz w serialu „Na Wspólnej” i w teleturnieju „Milionerzy”, foto: TVN


Z kolei Roman (Waldemar Obłoza) pomaga Ksaweremu (Maciej Poppe) w przygotowaniu pracy na temat historii ich rodziny. Razem z Honoratą (Aleksandra Konieczna) przeglądają stare pamiątki. Mężczyzna przypadkiem znajduje list do swojego ojca od jakiejś kobiety z Ukrainy z dołączonym zdjęciem dziecka. Wnioskuje, że to kochanka ojca, z którą miał syna o imieniu Antoni. Czyżby Roman miał brata, o którym nie wie?

Wkrótce Hoffer postanawia odwiedzić stryja z Ostrowca. Ten potwierdza, że ojciec Hoffera miał romans z jakąś Ukrainką. Radzi jednak, żeby odpuścić i nie szukać brata. W końcu minęło już tyle lat. Czy Roman zostawi tę sprawę? O tym przekonamy się oglądając kolejne odcinki serialu „Na Wspólnej”.

Dodajmy, iż przez całe wakacje widzowie TVN i ITVN mogą oglądać premierowe odcinki serialu „Na Wspólnej” (więcej tutaj). Jesienią br. TVN pokaże natomiast premierowo dwunasty sezon teleturnieju „Milionerzy”. Jego poprzednią edycję przypomina obecnie TTV (więcej tutaj).

„Na Wspólnej” - emisja od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN (TVN HD). Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International). Wcześniejsze odcinki tego serialu emituje TVN Fabuła (TVN Fabuła HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...