reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Teleturniej „Milionerzy” w serialu „Na Wspólnej”

dodano: 2017-08-07 12:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Milionerzy” W poniedziałek, 7 sierpnia br. o godzinie 20:15 w telewizji TVN wyemitowany zostanie 2524. odcinek serialu „Na Wspólnej”. Serial ten zobaczą również widzowie ITVN (TVN International). Włodzimierz Zięba (w tej roli Mieczysław Hryniewicz) wystartuje w teleturnieju „Milionerzy” (obecnie emitowanym w TTV). W studiu towarzyszyć mu będą żona Maria (Bożena Dykiel) i córka Monika (Sylwia Gliwa). W roli samego siebie, a więc prowadzącego teleturniej, wystąpi Hubert Urbański.

TVN „Milionerzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zięba jest bardzo zdenerwowany - przed samym wejściem na scenę chce się wycofać. W końcu jednak daje się namówić na występ. Stremowany Włodzimierz siada naprzeciwko Huberta Urbańskiego. A cała Wspólna przed telewizorami. Czy Ziębie uda się opanować tremę i zagrać o milion?

A co jeszcze wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu „Na Wspólnej”? Dudkowie dowiadują się, że nie otrzymają ubezpieczenia za spalony dom. Izabela (Anna Korcz) jest załamana. Nieoczekiwanie pomocną dłoń wyciąga do niej Zdybicka (Anna Samusionek) - proponuje pracę w swojej firmie. Brzozowska nie wie, co zrobić. Czy ma pracować u kobiety, która kiedyś zniszczyła jej firmę?

Tymczasem Zuzanna (Małgorzata Socha) stara się dowiedzieć od Antoniny (Julia Lewenfisz-Górka), dlaczego uciekła od Kornackich. Dziewczynka twierdzi, że macocha bardzo źle ją traktuje. Błaga Zuzannę o pomoc. Przejęta Hofferowa uważa, że Antonina powinna przenieść się do nich. Tymczasem w szpitalu umiera pacjent Kamila (Kazimierz Mazur). O tę śmierć Hoffer oskarża doktora Jańca, ulubieńca Kolendy (Katarzyna Wajda).
 
Mieczysław Hryniewicz w serialu „Na Wspólnej” i w teleturnieju „Milionerzy”, foto: TVN
Mieczysław Hryniewicz w serialu „Na Wspólnej” i w teleturnieju „Milionerzy”, foto: TVN


Z kolei Roman (Waldemar Obłoza) pomaga Ksaweremu (Maciej Poppe) w przygotowaniu pracy na temat historii ich rodziny. Razem z Honoratą (Aleksandra Konieczna) przeglądają stare pamiątki. Mężczyzna przypadkiem znajduje list do swojego ojca od jakiejś kobiety z Ukrainy z dołączonym zdjęciem dziecka. Wnioskuje, że to kochanka ojca, z którą miał syna o imieniu Antoni. Czyżby Roman miał brata, o którym nie wie?

Wkrótce Hoffer postanawia odwiedzić stryja z Ostrowca. Ten potwierdza, że ojciec Hoffera miał romans z jakąś Ukrainką. Radzi jednak, żeby odpuścić i nie szukać brata. W końcu minęło już tyle lat. Czy Roman zostawi tę sprawę? O tym przekonamy się oglądając kolejne odcinki serialu „Na Wspólnej”.

Dodajmy, iż przez całe wakacje widzowie TVN i ITVN mogą oglądać premierowe odcinki serialu „Na Wspólnej” (więcej tutaj). Jesienią br. TVN pokaże natomiast premierowo dwunasty sezon teleturnieju „Milionerzy”. Jego poprzednią edycję przypomina obecnie TTV (więcej tutaj).

„Na Wspólnej” - emisja od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN (TVN HD). Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International). Wcześniejsze odcinki tego serialu emituje TVN Fabuła (TVN Fabuła HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...