reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy i polskie seriale jesienią w TV Puls

dodano: 2017-08-08 19:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls Jesienią br. TV Puls (TV Puls HD) pokaże takie produkcje jak „Lekarze na start”, „Lombard. Życie pod zastaw”, „Ale numer!” (sezon 3.), „Człowiek mafii”, „Gladiator”, „Aleksander”, „Cobra”, „Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”, „Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka”, „Piraci z Karaibów: Na krańcu świata”, „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”, „Szybcy i wściekli”, „Furia”, „Constantine” i „Tożsamość Bourne’a”.

TV Puls


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Puls na start! Jesień w TV Puls zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Wśród nowości m.in. dwie produkcje własne - seriale „Lekarze na start” oraz „Lombard. Życie pod zastaw”, zagraniczne hity z gwiazdorską obsadą, cykle filmowe, nowy sezon programu rozrywkowego „Ale numer!” oraz najlepsze amerykańskie seriale kryminalne - zapowiada nadawca.

Jesień br. w TV Puls to przede wszystkim premiera dwóch nowych seriali produkowanych przez Telewizję Puls. Pierwszy z nich - „Lekarze na start” - powstaje przy współpracy z firmą Artrama, należącą do Tadeusza Lampki. Serial opowiadać będzie historie piątki absolwentów medycyny (Zuzanny, Dagmary, Piotra, Marty i Łukasza). Wszyscy w jednym roku trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Premiery będzie można oglądać codziennie, począwszy od poniedziałku, 4 września br. (więcej tutaj)
 
Katarzyna Kołeczek w programie „Ale numer!”, foto: Telewizja Puls
Katarzyna Kołeczek w programie „Ale numer!”, foto: Telewizja Puls
Maria Pawłowska, Dominika Kryszczyńska i Zuzanna Grabowska w serialu „Lekarze na start”, foto: Marta Gostkiewicz/Artrama
Maria Pawłowska, Dominika Kryszczyńska i Zuzanna Grabowska w serialu „Lekarze na start”, foto: Marta Gostkiewicz/Artrama
Eva Mendes w filmie „Za szybcy, za wściekli”, foto: Universal Studios
Eva Mendes w filmie „Za szybcy, za wściekli”, foto: Universal Studios
Zbigniew Buczkowski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Tomasz Terlecki
Zbigniew Buczkowski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Tomasz Terlecki

Drugim tytułem jest „Lombard. Życie pod zastaw”, produkowany ze Studiem A (ATM Grupa). - To pierwszy polski serial rozgrywający się w środowisku właścicieli lombardu - absolutna nowość na rodzimym rynku telewizyjnym - zapowiada nadawca. W każdym odcinku widzowie poznają losy ludzi, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych okoliczności. Do lombardu chętnie zaglądają złodzieje i policjanci, a także zwariowani poszukiwacze okazji. Serial będzie w każdym odcinku prezentował inną historię, nierzadko kryminalną, nie zabraknie także sytuacji humorystycznych. Premiery będzie można oglądać codziennie, począwszy od poniedziałku, 4 września br. (więcej tutaj)

Wśród zagranicznych hitów w jesiennej ramówce TV Puls znajdą się takie tytuły jak: „Człowiek mafii” z Robertem De Niro, oscarowy „Gladiator” z Russellem Crowe’em, „Aleksander” z Colinem Firthem czy kultowa „Cobra” z Sylvestrem Stallone. Będzie też cykl filmów „Piraci z Karaibów”: „Klątwa Czarnej Perły” oraz premierowo w TV Puls: „Skrzynia umarlaka”, „Na krańcu świata” i „Na nieznanych wodach”, oraz cykl czterech filmów z serii „Szybcy i wściekli”. Ponadto stacja pokaże takie produkcje jak „Furia” z Bradem Pittem, „Constantine” z Keanu Reevesem i „Tożsamość Bourne’a” z Mattem Damonem w obsadzie.

Jesienią zadebiutuje na antenie 3. sezon programu rozrywkowego „Ale numer!” z Katarzyną Kołeczek w roli prowadzącej. - W 18. nowych odcinkach widzowie zobaczą jeszcze więcej żartów i gagów, nagranych ukrytą kamerą - zapowiada nadawca (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...