reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„OK K.O.! ...” - nowa aplikacja od Cartoon Network

dodano: 2017-08-15 15:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz” („OK K.O.! Let’s Be Heroes”) grafika rysunek animacja bajka Premierą aplikacji „OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” Cartoon Network przedstawia nowy, multiplatformowy projekt, gdzie bohaterowie kreskówek przenikają do środowiska gier. Pojawienie się aplikacji poprzedza zupełnie nową serię „OK K.O.! Po prostu walcz” („OK K.O.! Let’s Be Heroes”), którą od listopada br. będzie można oglądać na antenie stacji. Jego premierę poprzedzi emisja krótkich filmików, które będą emitowane w Cartoon Network od poniedziałku, 25 września br.

Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz” („OK K.O.! Let’s Be Heroes”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Poznaj najnowszego bohatera Cartoon Network, dzięki aplikacji mobilnej „OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” i użyj jego superruchów, by ocalić świat. Aplikacja jest zapowiedzią serialu Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz”, który na antenie pojawi się w listopadzie br. Aplikacja mobilna „OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” daje fanom Cartoon Network niepowtarzalną okazję, aby poznać nowego bohatera stacji w zupełnie nowy sposób. Aplikacja jest zapowiedzią serialu Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz”, który na antenie pojawi się w listopadzie br. Jego premierę poprzedzi emisja krótkich filmików, które od poniedziałku, 25 września br. będzie można oglądać na antenie stacji. Dzięki nim widzowie będą mogli lepiej poznać świat K.O. i innych postaci zamieszkujących miasteczko Lakewood Plaza - zachęca nadawca (więcej tutaj).

„OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” jest już dostępna w sklepach mobilnych iOS, Google Play i Amazon do pobrania za darmo.
 
Bohaterowie serialu animowanego „OK K.O.! Po prostu walcz”, foto: Time Warner
Bohaterowie serialu animowanego „OK K.O.! Po prostu walcz”, foto: Time Warner
Bohaterowie aplikacji „OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo”, foto: Time Warner
Bohaterowie aplikacji „OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo”, foto: Time Warner


Jak czytamy w komunikacie, „OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” pozwala dzieciom wcielić się w rolę najnowszego bohatera Cartoon Network, chłopca o imieniu K.O. K.O. to niepoprawny optymista, który zawsze stara się dać z siebie wszystko, co najlepsze w dynamicznym świecie pełnym niesamowitych postaci i złych charakterów. W grze K.O. ma do wykonania trudne zadanie - musi uratować Lakewood Plaza ze szponów złego Lorda Box More i odkryć, co to naprawdę znaczy być bohaterem.

Miasteczko Lakewood Plaza jest pełne bohaterów i ponadprzeciętnych postaci, którzy nie ustają w wysiłkach, aby stać się największymi herosami. Oznacza to lata pracy, szkoleń i poświęcenia, na które wielu z nich nie ma czasu. Gdy pojawia się propozycja wypicia napoju, który pomoże im uwolnić pełen potencjał, niewielu potrafi się jej oprzeć. Tylko K.O., z powodu swojej alergii na orzechy i jego porywczy szef, który nie lubi zmian, Pan Gar, nie wypijają eliksiru. Jak się okazuje, napój to część podstępnego planu Lorda Box More, a wszyscy, którzy go wypili, przeistaczają się w gorszą wersję samych siebie. Kiedy nie ma już nadziei, Pan Gar jest zmuszony zniszczyć Lakewood Plaza i rozproszyć mieszkańców po świecie. Zadaniem K.O. jest uratowanie miasteczka i przywrócenie mu dawnej świetności.

By obronić Lakewood Plaza, gracze mogą używać ciosów, kopnięć i superruchów.

Najważniejsze cechy aplikacji (według nadawcy):

- pełna akcji przygoda w ogromnym, otwartym świecie;
- możliwość wcielenia się w postać K.O.! Dostępność wielu genialnych zdolności, w tym superruchy;
- do odkrycia miasteczko Lakewood Plaza i 5 innych, wielkich światów;
- wciągająca opowieść zawierająca nikczemną intrygę opowiedzianą w serii ponad 15 interaktywnych komiksów;
- głosy oryginalnej obsady (plus kilka nowych postaci).

„OK K.O.! Po prostu walcz” - zapowiedź od poniedziałku, 25 września 2017 roku w Cartoon Network (Cartoon Network HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...