reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN rozważa festiwal w Sopocie w 2018 roku

dodano: 2017-08-25 17:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Top of the Top Festival Sopot” W weekend 18-19 sierpnia br. kanały TVN i ITVN (TVN International) transmitowały odbywający się w Operze Leśnej w Sopocie „Top of the Top Festival Sopot 2017”. Jaka była oglądalność tego widowiska w porównaniu z koncertem TVP1 „Gwiazdy letniego nieba” z Kielc?

TVN „Top of the Top Festival Sopot”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, emitowany na antenie TVN „Top of the Top Festival Sopot 2017” przyciągnął przez telewizory ogromna widownię. Największą popularnością cieszył się drugi dzień festiwalu „#idance... Morze przebojów”, który obejrzało blisko 2 miliony widzów. Telewizja TVN była wówczas liderem pasma, osiągając w grupie komercyjnej 16-49 ponad 20,5 proc. udziałów (więcej tutaj).

W piątek (18 sierpnia br.) i sobotę (19 sierpnia br.) w sopockiej Operze Leśnej wystąpiły m.in. Małgorzata Jamroży „Margaret”, Agnieszka Chylińska, Katarzyna Szczot „Kayah”, Edyta Górniak (znana z programu „The Voice Kids” w TVP2 - więcej tutaj), Michał Szpak („The Voice of Poland” w TVP2 - więcej tutaj), Kobranocka, De Mono, Rafał Brzozowski („Koło fortuny” w TVP2 - więcej tutaj) oraz Izabela Trojanowska („Klan” w TVP1 - więcej tutaj). Telewizja TVN pokazała dwa koncerty: „#ilove... Największe przeboje o miłości” oraz „#idance... Morze przebojów”. Jak informuje nadawca, drugi dzień festiwalu przyciągnął przed telewizory blisko 2 miliony widzów, co przełożyło się na ponad 20,5 proc. udziałów w grupie 16-49. TVN był liderem pasma wygrywając z konkurencją, z TVP1, która w tym czasie emitowała koncert „Gwiazdy letniego nieba” (dane za TVN) (więcej tutaj).

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników oglądalności. To znak, że widzowie są wciąż zainteresowani wydarzeniami muzycznymi. Rozważamy powrót TVN do Sopotu także w przyszłym roku

- tłumaczy Edward Miszczak, dyrektor programowy Grupy TVN.


Podczas dwóch dni festiwalu widzowie mogli usłyszeć takie przeboje jak m.in. „Statki na niebie”, „Wszystko czego dziś chcę”, „Zabiorę cię”, „Kocham cię jak Irlandię”, „Jak anioła głos”, „Colour of your life”, „Scarlett”, „Ameryka”, „Kroplą deszczu”, „Chcę tu zostać” oraz „Mogę wszystko”.  Prowadzącymi „Top of the Top Festival Sopot 2017” byli Magdalena Mołek („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN - więcej tutaj, „W roli głównej” w TVN Style - więcej tutaj) i Olivier Janiak („Co za tydzień” w TVN, ITVN i TVN Style - więcej tutaj) oraz Gabi Drzewiecka i Filip Chajzer (oboje „Dzień dobry TVN”).

Dodajmy, iż trzeciego dnia, w niedzielę, 20 sierpnia br., w ramach sopockiego festiwalu odbywał się „#KabareTOP”. Tego wydarzenia telewizja jednak nie pokazała.
 
Małgorzata Jamroży „Margaret” (w środku) podczas koncertu na „Top of the Top Festival Sopot”, foto: TVN
Małgorzata Jamroży „Margaret” (w środku) podczas koncertu na „Top of the Top Festival Sopot”, foto: TVN
v
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...