reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy sezon „Wystarczy chcieć” w Polsacie News

dodano: 2017-08-31 18:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat News „Wystarczy chcieć” Program „Wystarczy chcieć” powraca w niedzielę, 3 września br. na antenę kanału Polsat News w rozszerzonej formule. W nowym sezonie obok Izabeli Talabskiej, mamy 10-letniego Olafa, podopiecznego Fundacji Polsat, w roli prowadzącego pojawi się Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsatu News. Program mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1 i Polsat 2.

Polsat News „Wystarczy chcieć”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w nowym sezonie zobaczymy obok historii rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci, również tematy i problemy, z którymi borykają się dzieci zdrowe, jak: wady wymowy, hejt w internecie, czy to w jaki sposób dobrać dziecku odpowiednie biurko. Nie zabraknie również rozmów z ekspertami, od których dowiemy się jaka jest istota prezentowanych w programie przypadków.

- W maju tego roku „Wystarczy chcieć” przeszło niemal rewolucję. Wyszliśmy na zewnątrz, poza studio telewizyjne by pokazać z bliska historie rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci. Dzisiejszy świat jest pełen różnorodnych zagrożeń, które czyhają na nasze pociechy praktycznie z każdej strony. Dlatego też poszerzamy formułę „Wystarczy chcieć” by pokazać widzom, że również dzieci zdrowe spotykają się z wieloma problemami i wyzwaniami, które potrafią być bardzo uciążliwe, a czasami wręcz stłumić w dziecku naturalną chęć poznania świata czy potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem

- mówi Krystyna Aldridge-Holc, prezes Fundacji Polsat.


W nowym sezonie obok Izabeli Talabskiej, mamy 10-letniego Olafa, podopiecznego Fundacji Polsat, w roli prowadzącego zobaczymy Bartosza Kwiatka, dziennikarza Polsatu News (więcej tutaj).
 
Program „Wystarczy chcieć” poprowadzi Bartosz Kwiatek, foto: Cezary Piwowarski
Program „Wystarczy chcieć” poprowadzi Bartosz Kwiatek, foto: Cezary Piwowarski


„Wystarczy chcieć” - nowy sezon, emisja w niedziele (od 3 września 2017 roku) o 13:30 w kanale Polsat News (Polsat News HD). Program ten mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1 i Polsat 2 (Polsat 2 HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...