reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowości jesienią w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2017-09-03 14:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje Jesienią br. Radio Złote Przeboje (Agora) zaprasza słuchaczy na takie programy jak „Radio Złote Przeboje na dzień dobry”, „Rogalska od kuchni”, „Złota dwudziestka Radia Złote Przeboje”, „Najlepszy weekend w Radiu Złote Przeboje” oraz na konkurs „Przyjmuję zakład”.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 4 września br. Radio Złote Przeboje zaproponuje swoim słuchaczom nową, jesienną odsłonę ramówki. Oprócz nowego porannego pasma radiowego „Radio Złote Przeboje na dzień dobry”, które od poniedziałku do piątku (od 1 września br.) prowadzi Kamil Baleja (więcej tutaj), stacja przygotowała całkiem nowe, weekendowe propozycje dla słuchaczy. 

W soboty na antenę stacji powróci program Marzeny Rogalskiej („Pytanie na śniadanie” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj), która w sobotę między 10:00 a 12:00 do swojej audycji „Rogalska od kuchni” zaprosi postaci znane z telewizji, kina, teatru i sceny muzycznej (więcej tutaj). Jak zapowiada nadawca, tradycyjnie rozmowy z gośćmi będą dotyczyć nie tylko życia zawodowego, ale także codziennych zajęć, pasji i zainteresowań, co pozwoli słuchaczom radia poznać ich z nowej, czasami zaskakującej strony.
 
Piotr Jaworski, Kamil Baleja, Karolina Wasielewska i Marcin Jedliński zapraszają na program „Złote Przeboje na dzień dobry”, foto: Agora
Piotr Jaworski, Kamil Baleja, Karolina Wasielewska i Marcin Jedliński zapraszają na program „Złote Przeboje na dzień dobry”, foto: Agora
Odeta Moro poprowadzi program „Najlepszy weekend w Radiu Złote Przeboje” oraz konkurs „Przyjmuję zakład”, foto: Agora
Odeta Moro poprowadzi program „Najlepszy weekend w Radiu Złote Przeboje” oraz konkurs „Przyjmuję zakład”, foto: Agora


Niedziela z Radiem Złote Przeboje to całkiem nowe propozycje dla słuchaczy. W każdą niedzielę między 10:00 a 12:00 fani Roberta Janowskiego („Jaka to melodia?” w TVP1 - więcej tutaj) usłyszą dziennikarza w całkiem nowej roli prowadzącego „Złotą dwudziestkę Radia Złote Przeboje”. To lista przebojów, na którą słuchacze stacji będą mogli głosować przez cały tydzień na stronie internetowej radia, a o 20 najlepszych ich zdaniem utworach Robert Janowski opowie w niedzielne przedpołudnie. 

Od niedzieli, 8 września br., w godzinach 12:00-16:00 Odeta Moro zaprosi słuchaczy do nowej audycji „Najlepszy weekend w Radiu Złote Przeboje”. W programie pojawią się goście słynący z niezwykłych pasji oraz gwiazdy. W pierwszym odcinku nowego programu słuchacze będą mieli okazję poznać nieznane szerokiej publiczności zainteresowania aktorki Grażyny Wolszczak („Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj, „Pierwsza miłość” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat Romans i ATM Rozrywka TV - więcej tutaj) oraz sztangisty Szymona Kołeckiego, zdobywcy złotego i srebrnego medalu na igrzyskach olimpijskich, wielokrotnego medalisty mistrzostw świata i Europy. 

Jak zapowiada nadawca, dodatkową atrakcją nowego popołudniowego pasma będzie konkurs rodzinny „Przyjmuję zakład”, w którym rodzice i dzieci założą się ze sobą, a potem będą musieli odpowiedzieć na jak najwięcej pytań Odety Moro. Ten, kto odpowie poprawnie na większą liczbę pytań, wygra zakład, a cała rodzina zostanie nagrodzona.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...