reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowości w jesiennej ramówce Rock Radia

dodano: 2017-09-03 18:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Od poniedziałku, 4 września br. Rock Radio (Agora) będzie grało zgodnie z odświeżoną, jesienną ramówką. Stacja zaprosi na rockową muzykę oraz audycje Piotra Kędzierskiego („Powstanie Rock Radia”), Michała Żołądkowskiego, Tomasza Miary („Przystanek Rocka”), Przemysława Cacaka („Klasyczny wieczór”) i Mariusza Stelmaszczyka („Rock Radio Backstage” i „Rock Radio poleca na wynos”), a także takie programy jak „Klasyczna 10. w Rock Radiu” i „Classic Rock Party”.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku do piątku od godziny 6:00 do 10:00 w porannym programie „Powstanie Rock Radia” słuchaczy stacji będzie budził Piotr Kędzierski. Codziennie w czasie audycji poprowadzi zabawę „Poszukiwacze zaginionych dźwięków”, w której słuchacze będą musieli wyłapać zaskakujący element dźwiękowy pojawiający się rano na antenie. W każdy poniedziałek w porannej audycji pojawi się cykl „Po naszemu”, w którym Piotr Kędzierski zaśpiewa znaną piosenkę w rockowej wersji, a w każdy piątek między 9:00 a 10:00 w cyklu „50 twarzy Kędziora” podejmie się pracy wybranej dla niego przez słuchaczy.

Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 Michał Żołądkowski i Tomasz Miara poprowadzą audycję „Przystanek Rocka”, w której, jak zapowiada nadawca, nie tylko zagrają rockowe przeboje, ale także zapewnią słuchaczom wiele dodatkowych atrakcji. W cyklu „Sex, drugs and rock'n'roll” opowiedzą o największych skandalach związanych z gwiazdami rocka, a w cyklu „Kultowe w Rock Radiu” - o miejscach, filmach, jedzeniu czy ubraniach, które stały się lub z pewnością zostaną rockowymi symbolami. Dodatkowo, zaproszą słuchaczy na trzy konkursy - zgadywanie z jakich utworów pochodzą gitarowe „solówki” („100 solówek, które zmieniły rocka”), zgadywanie jakie utwory śpiewają dzieci („Szkoła rocka”) oraz negocjowanie z prowadzącymi nagród („Komu, bo idę do domu”). Pomiędzy 12:00 a 13:00 słuchacze będą mogli cieszyć się godziną nieprzerwanej muzyki - „Sam na sam z klasyką rocka”.
 
Piotr Kędzierski w programie „Powstanie Rock Radia”, foto: Agora
Piotr Kędzierski w programie „Powstanie Rock Radia”, foto: Agora
„Klasyczny wieczór” w Rock Radiu, foto: Agora
„Klasyczny wieczór” w Rock Radiu, foto: Agora
Rock Radio zaprasza swoich słuchaczy na jesienną ramówkę. Na zdjęciu samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Rock Radio zaprasza swoich słuchaczy na jesienną ramówkę. Na zdjęciu samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Od poniedziałku do czwartku gospodarzem wieczornego pasma, w godzinach 18:00-22:00, będzie Przemysław Cacak z programem „Klasyczny wieczór”. Zaprezentuje słuchaczom rockowe płyty w cyklu „100 najlepszych płyt w historii rocka!”, a także zaprosi na konkurs „Giełda klasyków”, w którym ich zadaniem będzie wskazanie starszego utworu.

W piątkowe wieczory, od 18:00 do 20:00 na antenie rozbrzmi „Klasyczna 10. w Rock Radiu”, w której goście stacji będą wybierali najlepsze ich zdaniem utwory rockowe wszech czasów. Od 20:00 do 22:00 w audycji „Classic Rock Party” będzie można usłyszeć klasykę rocka.
 
W weekendy między 9:00 a 14:00 Rock Radio zaprosi na audycję „Klasyczny weekend”. W sobotę między 14:00 a 19:00 Mariusz Stelmaszczyk poprowadzi program „Rock Radio Backstage”, a w niedzielę w tych samych godzinach będzie można posłuchać go w audycji „Rock Radio poleca na wynos” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...