reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Pogoda na jesień

dodano: 2017-09-03 22:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Jesienią br. Radio Pogoda (Agora) zaprosi słuchaczy na takie programy jak: „Pogodny poranek Radia Pogoda”, „Rarytasy Radia Pogoda”, „Historia pewnej znajomości”, „Pogodni panowie”, „Koncert życzeń” i „Gość Radia Pogoda”.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 4 września br. Radio Pogoda zaprosi słuchaczy na audycje z nowej, jesiennej ramówki. - Jak zawsze fani stacji mogą spodziewać się niezapomnianych melodii, historii sprzed lat i klasycznego poczucia humoru prowadzących - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

Od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-10:00 słuchaczy Radia Pogoda jak zawsze powitają Zygmunt Chajzer i Joanna Kruk. Codziennie w programie „Pogodny poranek Radia Pogoda” będą zapraszać słuchaczy do wspólnych wspomnień i pobudki z uśmiechem na twarzy. Ponadto, podczas porannego programu wróżka Miłka Krogulska sprawdzi w gwiazdach jak zapowiada się dzień, a dziennikarze informacyjni przekażą wiadomości z kraju i ze świata, zrobią przegląd prasy oraz przybliżą różne wydarzenia.
 
Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk w programie „Pogodni panowie”, foto: Agora
Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk w programie „Pogodni panowie”, foto: Agora


Od godziny 10:00 do 14:00 Radio Pogoda przypomni słuchaczom polskie legendy sportu, a w cyklu „Rarytasy Radia Pogoda” zaprezentuje produkty sprzed lat. Michał Fogg opowie o naprawdę starych piosenkach, a Angelika Swoboda w cyklu „Historia pewnej znajomości” przedstawi znane pary.

Po południu, w godzinach 14:00-15:00 „Pogodni panowie”, czyli Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski, będą opowiadać anegdoty ze swojego, i nie tylko, życia. W każdy piątek będą dzwonić do gwiazd i wspólnie wspominać minione lata.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00 stacja zaprosi słuchaczy do udziału w „Koncercie życzeń”. Pozdrowienia, dedykacje i powinszowania zespół stacji przyjmuje telefonicznie pod numerem telefonu: (22) 444 40 04.

O godzinie 22:00 Angelika Swoboda w programie „Gość Radia Pogoda” zaprosi do studia stacji aktorów, pisarzy i piosenkarzy, aby porozmawiać o ich pracy, karierze i życiu codziennym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

469 zł Więcej...
reklama