reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Pogoda na jesień

dodano: 2017-09-03 22:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Jesienią br. Radio Pogoda (Agora) zaprosi słuchaczy na takie programy jak: „Pogodny poranek Radia Pogoda”, „Rarytasy Radia Pogoda”, „Historia pewnej znajomości”, „Pogodni panowie”, „Koncert życzeń” i „Gość Radia Pogoda”.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 4 września br. Radio Pogoda zaprosi słuchaczy na audycje z nowej, jesiennej ramówki. - Jak zawsze fani stacji mogą spodziewać się niezapomnianych melodii, historii sprzed lat i klasycznego poczucia humoru prowadzących - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

Od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-10:00 słuchaczy Radia Pogoda jak zawsze powitają Zygmunt Chajzer i Joanna Kruk. Codziennie w programie „Pogodny poranek Radia Pogoda” będą zapraszać słuchaczy do wspólnych wspomnień i pobudki z uśmiechem na twarzy. Ponadto, podczas porannego programu wróżka Miłka Krogulska sprawdzi w gwiazdach jak zapowiada się dzień, a dziennikarze informacyjni przekażą wiadomości z kraju i ze świata, zrobią przegląd prasy oraz przybliżą różne wydarzenia.
 
Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk w programie „Pogodni panowie”, foto: Agora
Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk w programie „Pogodni panowie”, foto: Agora


Od godziny 10:00 do 14:00 Radio Pogoda przypomni słuchaczom polskie legendy sportu, a w cyklu „Rarytasy Radia Pogoda” zaprezentuje produkty sprzed lat. Michał Fogg opowie o naprawdę starych piosenkach, a Angelika Swoboda w cyklu „Historia pewnej znajomości” przedstawi znane pary.

Po południu, w godzinach 14:00-15:00 „Pogodni panowie”, czyli Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski, będą opowiadać anegdoty ze swojego, i nie tylko, życia. W każdy piątek będą dzwonić do gwiazd i wspólnie wspominać minione lata.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00 stacja zaprosi słuchaczy do udziału w „Koncercie życzeń”. Pozdrowienia, dedykacje i powinszowania zespół stacji przyjmuje telefonicznie pod numerem telefonu: (22) 444 40 04.

O godzinie 22:00 Angelika Swoboda w programie „Gość Radia Pogoda” zaprosi do studia stacji aktorów, pisarzy i piosenkarzy, aby porozmawiać o ich pracy, karierze i życiu codziennym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...