reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Brain. Genialny umysł” 2 od 5.09 w Polsacie

dodano: 2017-09-04 01:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „The Brain - genialny umysł” We wtorek, 5 września br. o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek drugiego sezonu programu rozrywkowego „The Brain. Genialny umysł”. Wcześniejsze edycje tego widowiska emitują obecnie kanały Super Polsat i Polsat Play. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego programu?

Polsat „The Brain - genialny umysł”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pierwszej edycji widowiska „The Brain. Genialny umysł” uczestnicy udowodnili, że ich zdolności wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji. Przed nami drugi sezon programu, w którym, jak zapowiada nadawca, nie zabraknie ekscytujących konkurencji. Do rywalizacji w parach staną naprzeciwko siebie prawdziwi geniusze umysłu z różnych stron świata, między innymi z Hiszpanii, Rosji i Polski. Ponownie przekonamy się o sile ludzkiego mózgu i dowiemy się do czego można wykorzystać niezwykłe, drzemiące w głowach zdolności. Umiejętności uczestników ocenią jurorzy: nowy w tym gronie Remigiusz Wierzgoń, czyli ReZigiusz - youtuber, idol młodzieży i ekspert od gier komputerowych oraz aktorzy Anita Sokołowska („Przyjaciółki” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 , Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Film - więcej tutaj) i Cezary Żak („Dziewczyny ze Lwowa” w TVP1, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj). O możliwościach umysłu wypowie się także ekspert w dziedzinie badań nad mózgiem, pracownik naukowy University of California, San Diego doktor Mateusz Gola. Program poprowadzi Jerzy Mielewski (więcej tutaj).

Co wydarzy się w pierwszym odcinku drugiej edycji widowiska „The Brain. Genialny umysł”? Jak zapowiada nadawca, kolejną serię „najmądrzejszego” programu w Polsce rozpocznie specjalny, międzynarodowy odcinek. Naprzeciw siebie staną najwięksi geniusze z całego świata i Polski. Czy przy wypełnianiu magicznego kwadratu przyda się bardziej polska pracowitość czy hiszpański temperament? Kto z dwójki Polak i Rosjanin okaże się lepszym detektywem i zauważy więcej szczegółów? Jak uczestników ocenią jurorzy? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce.
 
Anita Sokołowska w programie „The Brain. Genialny umysł”, foto: Maciej Zawada
Anita Sokołowska w programie „The Brain. Genialny umysł”, foto: Maciej Zawada


„The Brain. Genialny umysł” - sezon 2., emisja we wtorki (od 5 września 2017 roku) o 20:05 w telewizji Polsat (Polsat HD). Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Super Polsat (Super Polsat HD) i Polsat Play (Polsat Play HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...