reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pielgrzymka papieża do Kolumbii w TV Trwam

dodano: 2017-09-06 20:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Lux Veritatis/satkurier.pl

TV Trwam Telewizja Trwam W dniach 6-11 września br. papież Franciszek uda się z podróżą apostolską do Kolumbii. Hasłem tej pielgrzymki są słowa: „Zróbmy pierwszy krok”. Transmisje z poszczególnych etapów tej podróży apostolskiej zapowiadają TV Trwam i Radio Maryja.

TV Trwam Telewizja Trwam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach pielgrzymki zaplanowano m.in. ceremonię powitania Ojca Świętego, spotkanie z władzami, mszę świętą pod przewodnictwem papieża Franciszka w parku imienia Simona Bolivara, wizytę w katedrze, błogosławieństwo wiernych z balkonu Pałacu Kardynalskiego, spotkanie z biskupami, spotkanie z kierownictwem Konferencji Episkopatu Ameryki Łacińskiej (Consejo Episcopal Latinoamericano/CELAM) w Nuncjaturze Apostolskiej, mszę świętą pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka na placu w Catama w Villavicencio, modlitwę w parku Las Malocas o pojednanie narodowe, modlitwę przy Krzyżu Pojednania w parku Los Fundadores, mszę świętą na lotnisku Enrique Olaya Herrera w Medellín, spotkanie na stadionie Macarena z księżmi, zakonnikami, osobami życia konsekrowanego i seminarzystami oraz rodzinami, z których się wywodzą, spotkanie w Ośrodku św. Józefa, poświęcenie kamienia węgielnego domu dla bezdomnych i dzieła Talitha Kum na placu Świętego Franciszka z Asyżu, modlitwę Anioł Pański przed kościołem świętego Piotra Klawera, wizytę w sanktuarium świętego Piotra Klawera, mszę świętą w porcie Contecar oraz ceremonię pożegnania papieża.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie Ojciec Święty odwiedził już Grecję, Kubę, Meksyk, Armenię, Polskę (więcej tutaj), Gruzję, Azerbejdżan (więcej tutaj), Szwecję (więcej tutaj), Egipt (więcej tutaj) i Portugalię (więcej tutaj).

Pielgrzymka papieża do Kolumbii - transmisje w TV Trwam i Radiu Maryja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...