reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: Królowa Dagmara gotowa do walki

dodano: 2017-09-07 20:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV „Królowe życia” W piątek, 8 września br. o godzinie 22:00 na antenie telewizji TTV wyemitowany zostanie drugi odcinek trzeciego sezonu serialu fabularno-dokumentalnego „Królowe życia”. Czym tym razem Dagmara, Inga, Rafał i Gabriel zaskoczą widzów?

TTV „Królowe życia” Dagmara, Joanna i Gabriel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Królowe życia wracają

Królowe życia wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat (więcej tutaj). Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu.

Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica.

Stylu nie traci Gabriel - „Versace z Głogowa”, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania.

W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony - każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga - rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania.

Co wydarzy się w drugim odcinku trzeciego sezonu?
 
Rafał i Gabriel będą udowadniać, że aby osiągnąć zamierzony cel bardzo często wystarczy sam zapał. Pokażą też, że nie tylko mają wyczucie stylu, ale też nie boją się ciężkiej pracy fizycznej. Serce Dagmary stoczy walkę z rozumem, by znaleźć optymalne rozwiązanie. Królowa na pewno zrobi wszystko, co w jej mocy, żeby osiągnąć cel, pozostając w zgodzie z własnym sumieniem. Zawitamy do Świdnicy, gdzie sielskie życie wiodą Inga i jej matka. Przekonamy się jak szybko sielanka potrafi przerodzić się w istną burzę.
 
Gabriel i Rafał w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Gabriel i Rafał w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Inga w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Inga w programie „Królowe życia”, foto: TVN


„Królowe życia” - sezon 3., emisja w piątki o 22:00 w TTV (TTV HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...
reklama