reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bike Channel UK kończy nadawanie

dodano: 2017-09-12 14:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: cyclingweekly/satkurier.pl

Bike Channel UK Bike Channel UK, brytyjska wersja włoskiego kanału poświęconego kolarstwie, kończy nadawanie po tym, jak nadawcy nie udało się pozyskać inwestora. Stacja została uruchomiona w grudniu 2015 roku przez Bike Media z siedzibą w Londynie. Aktualnie trwa wyprzedaż aktywów spółki, która weszła w stan upadłości.

Bike Channel UK


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bike Channel został uruchomiony w Wielkiej Brytanii jako siostrzana stacja wobec swojego włoskiego odpowiednika. Był to pierwszy w tym kraju kanał poświęcony kolarstwie. Dostęp do niego mieli abonenci platform Sky, Virgin Media i Freesat. Bike Channel wystartował we Włoszech w dniu 12 lutego 2013 roku. Zamknięcie wersji brytyjskiej nie ma wpływu na działalność wersji włoskiej.

Źródła zbliżone do sprawy potwierdziły dla „Cycling Weekly”, że po dokonaniu przeglądu finansowego przez właściciela - spółkę Bike International, Bike Channel został wystawiony na sprzedaż. Niestety próby ratowania działalności nie powiodły się. Aktualnie spółka przechodzi postępowanie upadłościowe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...