reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nagra z funkcjonalnym ekosystemem dla pay-tv

dodano: 2017-09-13 13:46 | aktualizacja: 2017-09-13 14:19
autor: Janusz Sulisz | źródło: Nagra

Nagra Nagra, należąca do Kudelski Group, zaprezentuje podczas wystawy IBC2017 w Amsterdamie swoje nowe rozwiązanie dedykowane operatorom płatnej telewizji - OpenTV Signature Edition.

OpenTV Signature Edition Nagra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki OpenTV Suite i platformie analizy danych Nagra Insight, OpenTV Signature Edition jest przystępnym cenowo, szybkim do wprowadzenia na rynek i w pełni funkcjonalnym ekosystemem, informuje Nagra. Operatorzy pay-tv mogą je wdrożyć, aby zmaksymalizować przychody, jednocześnie znacząco poprawiając jakość świadczonych usług.
 

- OpenTV Signature Edition otwiera nową erę w dostarczaniu, wdrażaniu i obsłudze usług płatnej telewizji i ma na celu sprostanie potrzebom klienta zarówno w zakresie oferowanych usług, jak i dostarczanych przez nie wrażeń - powiedział Holger Ippach, starszy wiceprezes User Experience Product Unit w Nagra. - Jest to rozwiązanie pay-tv dla nowej gospodarki opartej na chmurze, dostarczające operatorom płatnej telewizji podstawy do świadczenia bogatej w funkcje usługi nowej generacji, a jednocześnie umożliwiające maksymalizację inwestycji w treści poprzez nowe możliwości zarabiania. Z kolei konsumentom odsłania nowe ścieżki, łącząc tradycyjną i nowoczesną konsumpcję treści, której oczekują widzowie. Korzysta z najnowszej wersji i funkcji interfejsu użytkownika, dzięki czemu wszyscy konsumenci mogą cieszyć się ulubionymi programami na dowolnym urządzeniu i odkrywać nowe treści, o których nawet nie myśleli, dzięki systemowi rekomendacjom.

OpenTV Signature Edition wykorzystuje wszystkie składniki OpenTV Suite - OS, Platform, Experience i Player - wraz ze wstępnie zintegrowanym sprzętem oraz szeroką siecią treści od innych podmiotów, aby pomóc usługodawcom dostarczać bogate w funkcje usługi OTT i SVOD nowej generacji w sposób szybki i wydajny.

Rozwiązanie OpenTV Signature Edition będzie prezentowany podczas wystawy IBC2017 (15-19 września) w Amsterdamie (stoisko 1.C81).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...