reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

iKO Media Group zapewni dystrybucję Kazakh TV na 13°E

dodano: 2017-09-14 20:32 | aktualizacja: 2017-09-14 21:22
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: iKO Media Group

Kazakh TV iKO MG iKO Media Group, globalny dostawca usług końcowych dla nadawców i właścicieli treści, poinformował 11 września o podpisaniu umowy na dystrybucję z Khabar Agency JSCiKOMG zaoferuje Khabar Agency JSC usługi globalnej dystrybucji dla międzynarodowego kanału Kazakh TV oraz zapewni wsparcie dla szerokiego zakresu inicjatyw nadawcy.

Khabar


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kazakh TV jest ważnym klientem strategicznym dla iKO i zaoferowaliśmy wszystkie nasze zasoby handlowe oraz techniczne, aby zaproponować rozwiązanie idealnie dostosowane i wysoce efektywne, spełniające indywidualne potrzeby nadawcy. Nasza zdolność do tworzenia dedykowanych rozwiązań w zależności od potrzeb naszych klientów jest podstawową wartością, która wyróżnia iKO od innych dostawców tego typu usług

- powiedział Rami Goldberg, wiceprezes ds. sprzedaży w regionie EMEA w iKO Media Group

iKO Media Group zapewni dystrybucję dla treści Kazakh TV w Europie poprzez satelity systemu Eutelsat Hot Bird. Rodzina satelitów Hot Bird tworzy jeden z największych systemów w Europie, dostarczając ponad 1000 kanałów telewizyjnych do więcej niż 135 mln gospodarstw domowych w Europie, północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Dodatkowo iKO zapewni dystrybucję na obszarze Ameryki Północnej poprzez satelitę Galaxy 19 (97°W) i Azji poprzez satelitę AsiaSat 5 (100,5°E).
 

Partnerstwo z iKO pozwoli nam na rozwój naszej dystrybucji na trzech kontynentach, docierając do milionów widzów TV na całym świecie. Dodatkowo elastyczna i zaawansowana infrastruktura iKO stanie się jednym z kluczowych komponentów nowego modelu nadawania Kazakh TV z całodobowym komentarzem w językach: angielskim, rosyjskim, kazachskim i kirgiskim, który będzie zaoferowany już w przyszłym miesiącu

- powiedział Andrey Tarakov, dyrektor Kazakh TV

Aktualnie Kazakh TV jest już emitowany z 13°E na tp. 72 (12,149 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK), ale jako że iKO Media Group dysponuje własnymi transponderami na 13°E - być może dojdzie do zmiany parametrów emisji.

Aktualne parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)
tp. 72 (12,149 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: Khabar TV
PID V: 160 (MPEG-2/SD)
PID A: 161
PID PCR: 160
SID: 7220
PID PMT: 64
Provider: AH-EDP
Kodowanie: brak

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

219 zł Więcej...
reklama