reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

N24 zmieni nazwę na Welt

dodano: 2017-09-25 10:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Welt/satkurier.pl

Welt Po blisko trzech latach współpracy zespołów redakcyjnych kanału informacyjnego N24 i dziennika „Die Welt”, ta niemiecka stacja telewizyjna zmieni nazwę na Welt. Do rebrandingu dojdzie 18 stycznia 2018 roku. Właścicielem zarówno gazety, jak i kanału informacyjnego jest koncern Axel Springer, znany w Polsce m.in. z dziennika „Fakt”, „Przeglądu Sportowego” czy magazynów „Forbes” i „Newsweek Polska”.

N24 Welt


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje Axel Springer, teraz wszystkie najważniejsze informacje będzie można znaleźć nie tylko w dzienniku „Die Welt” i jego niedzielnym wydaniu „Welt am Sonntag”, ale także na stronie internetowej welt.de, aplikacji mobilnej, sieciach społecznościowych oraz stacji telewizyjnej docierającej do milionów widzów (m.in. przez pozycję orbitalną 19,2°E).
 
18 stycznia 2018 roku N24 zmieni nazwę na Welt

Axel Springer ogłosił przejęcie kanału N24 w dniu 9 grudnia 2013 roku. Stacja rozpoczęła nadawanie 24 stycznia 2000 roku. Siostrzany kanał N24 Doku zachowa swoją dotychczasową nazwę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...