reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ADB integruje graphyne2 z Android TV

dodano: 2017-09-27 16:25 | aktualizacja: 2017-09-27 16:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: ADB

ADB Podczas tegorocznych targów IBC w Amsterdamie firma ADB zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązanie bazujące na systemie Android TV™. ADB jako jedna z pierwszych firm na światowym rynku oferuje innowacyjny produkt dla dostawców płatnej telewizji, którzy od tej chwili wraz z bogatą ofertą programową będą mogli dostarczać swoim abonentom dodatkowe usługi oraz dostęp do niezliczonej ilości treści, również na urządzeniach mobilnych.

ADB graphyne2 AndroidTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki graphyne2 Android, bazującym na nowym Android TV Operator Tier, widzowie będą mieli dostęp nie tylko do kanałów na żywo i platformy VOD od operatora, ale również do bardzo szerokiej oferty treści online z Google Play Store™, Chromecast™, YouTube™ oraz innych serwisów internetowych.

Z poziomu jednej aplikacji od ADB operator będzie mógł kontrolować i modyfikować swoją ofertę w bardzo łatwy i szybki sposób, jednocześnie zapewniając swoim abonentom intuicyjną i prostą nawigację umożliwiającą dostęp do ulubionych treści dzięki spersonalizowanemu systemowi rekomendacji.

Co istotne graphyne2 Android to rozwiązanie, które może być dostarczone w krótkim czasie, także dla operatorów, którzy zdecydują się na integrację ze swoim obecnym systemem.
 

Rozwiązanie graphyne2 Android cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem podczas tegorocznych targów IBC, zarówno wśród naszych obecnych, jak i potencjalnych partnerów. W dobie migracji treści do świata online i zmieniających się preferencjach widzów, niezmiernie ważne jest dla operatorów rozwiązanie, które umożliwi dostarczenie widzom nowoczesnej i atrakcyjnej oferty oraz kompletnego produktu (urządzeń i systemu) od jednej firmy. Taki właśnie oferuje ADB i operatorzy to doceniają

- powiedział Wojciech Doganowski, VP, Personal Solutions Product Marketing.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Technika


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

599 zł Więcej...

Antena Triax TD88 grafit

Antena podświetlana renomowanej, duńskiej firmy Triax o wymiarach 85 x...

149 zł Więcej...

Wskaźnik Opticum AX SF-10

Mały i zgrabny wskaźnik wychyłowy sygnału sat z konwertera. Najprostsze...

29 zł Więcej...
reklama