reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Znane marki debiutują w pakietach ZALA

dodano: 2017-10-01 12:53
autor: RO | źródło: telesat-news.net/zala.by

ZALA Białoruski operator telewizji interaktywnej ZALA wprowadził do swoich pakietów znane na całym świecie kanały telewizyjne Discovery Channel, Animal Planet, Eurosport 1 i Eurosport 2. Od 29 września br. są dostępne w pakietach Zala: Wszystko włączone, Zala: Wszystko włączone HD i ZALA IPTV, a także w ramach usług Jasna 25, Jasna 25 Plus, Jasna 100 i Semejnyj 4 komfort.

ZALA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet Wszystko włączone zawiera kanały z pakietów podstawowych i tematycznych w cenie 13,5 rubli miesięcznie, a dodatkowo w opcji Wszystko włączone HD (za 22,65 rubli) są oferowane kanały w jakości HD. Po włączeniu nowych kanałów cena nie ulega zmianie.

ZALA oferuje telewizję interaktywną, naziemną i Smart. Usługi Jasna to możliwość nabycia dwóch lub więcej usług na korzystnych warunkach. To przede wszystkim dostęp do Internetu, telewizji (z wykorzystaniem różnych technologii) oraz łączności telefonicznej na bazie platformy IMS.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1 390 zł Więcej...
reklama