reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Serial „W rytmie serca” lepszy od konkurencji

dodano: 2017-10-03 18:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „W rytmie serca” Jak wygląda oglądalność serialu „W rytmie serca”, emitowanego w kanałach Polsat i Polsat 1, na tle produkcji konkurencji, takich jak „Diagnoza” (serialu emitowanego w TVN i ITVN/TVN International), „Miasto skarbów” (TVP2 i TVP Seriale) i „Pod wspólnym niebem” (TVP2 i TVP Seriale)?

Polsat „W rytmie serca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Serial „W rytmie serca” to hit w jesiennej ramówce Polsatu. Widzowie pokochali tę produkcję, a dane telemetryczne tylko to potwierdzają. „W rytmie serca” gromadzi największą widownię spośród serialowych nowości tego sezonu - informuje Polsat.

Tej jesieni na antenach telewizji z tak zwanej wielkiej czwórki (TVP1, TVP2, Polsat i TVN) zadebiutowały cztery nowe seriale. Jak informuje Polsat, po miesiącu od startu ramówek, największą widownię niezmiennie uzyskuje „W rytmie serca” - średnia oglądalność odcinków w Polsacie to ponad 2,3 mln widzów, co przekłada się na udziały 14,79 proc. w 4+ oraz 13,73 proc. w grupie 16-49. Serialowe nowości innych stacji zgromadziły mniejszą widownię: „Diagnoza” w TVN ma średnią oglądalność na poziomie 2,12 mln widzów (serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN/TVN International - więcej tutaj), serial „Miasto skarbów” ogląda w TVP2 średnio 395 tys. widzów (emisja także w TVP Seriale - więcej tutaj), natomiast „Pod wspólnym niebem” w TVP2 ma oglądalność na poziomie 631 tys. widzów (emisja również w TVP Seriale - więcej tutaj) [dane: Nielsen Audience Measurement/NAM, za Cyfrowym Polsatem].

„W rytmie serca" to obyczajowy serial opowiadający historie medyczne i kryminalne, w które uwikłani są pacjenci i często wspierani przez lokalną policję lekarze. W rolach głównych występują Mateusz Damięcki (jako doktor Adam Żmuda), Barbara Kurdej-Szatan (pielęgniarka Maria Biernacka, aktorkę możemy również oglądać w takich produkcjach jak „M jak miłość” - emisja w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj, „The Voice of Poland” w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj, „The Voice Kids” w TVP2 - więcej tutaj), Maria Dębską (aspirant Weronika Nowacka), Piotr Polk (doktor Robert Nowakowski, aktora widzowie mogą także oglądać w serialu „Ojciec Mateusz” w TVP1, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj), Dariusz Toczek (posterunkowy Sebastian Szarek), Piotr Fronczewski (doktor Michał Zych), Małgorzata Foremniak (Olga Krajno, aktorkę możemy również oglądać w programie „Mam talent!” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj) i Zbigniew Zamachowski (Bogdan Gancarz) (więcej tutaj).
 
Małgorzata Foremniak w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Foremniak w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki w serialu „W rytmie serca”, foto: Magdalena Rzymanek/Tomasz Paczkowski
Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki w serialu „W rytmie serca”, foto: Magdalena Rzymanek/Tomasz Paczkowski
Mateusz Damięcki, Dariusz Toczek i Maria Dębska w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Mateusz Damięcki, Dariusz Toczek i Maria Dębska w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Maria Dębska i Dariusz Toczek w serialu „W rytmie serca”, foto: Magdalena Rzymanek/Tomasz Paczkowski
Maria Dębska i Dariusz Toczek w serialu „W rytmie serca”, foto: Magdalena Rzymanek/Tomasz Paczkowski


„W rytmie serca” - emisja w niedziele o 20:00 w telewizji Polsat (Polsat HD). Serial ten mogą również oglądać widzowie kanału Polsat 1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox TWO Ultra HD BT

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 690 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 52 DAB+ Antracyt

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik i budzik....

349 zł Więcej...
reklama