reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP1: Książka „Rolnik szuka żony” Manowskiej

dodano: 2017-10-04 01:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka „Rolnik szuka żony” W poniedziałek, 2 października br. w księgarniach i w internetowym sklepie TVP pojawiło się książkowe wydanie emitowanego w TVP1 i TVP HD programu „Rolnik szuka żony”. Autorką książki jest Marta Manowska, prowadząca ten program.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Rolnik szuka żony” traktor pojazd maszyna wóz auto samochód


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po trzech latach od premierowego odcinka Marta Manowska wyruszyła w sentymentalną podróż po Polsce sprawdzając, jak obecnie wygląda życie rolników szukających żon. Owocem tej podróży i spotkań jest książka „Rolnik szuka żony”, na którą składają się rozmowy z trzynastoma uczestnikami m.in. Adamem Kraśko, Zbigniewem Klawikowskim i Moniką Jezior. Ponadto w książce znajdują się reportaże z domów trzech par związanych z programem: Agnieszką i Robertem Filochowskimi, Anną i Grzegorzem Bardowskimi, Martyną i Pawłem Szakiewiczami.

- Bardzo się cieszę, że pomysł, który kilka miesięcy temu powstał w naszym biurze we współpracy z Wydawnictwem Duszpasterstwa Rolników jest już dostępny w formie gotowej książki! Prowadząca program Marta Manowska była naszym zdaniem najlepszą osobą, która mogłaby spisać te wszystkie piękne historie. Jestem pewna, że czytelnicy podzielą tę opinię i nasza książka będzie cieszyła się taką samą popularnością, jak program na antenie TVP1. Tytuł nie ukazałby się bez ogromnego zaangażowania Wydawnictwa Duszpasterstwa Rolników, które ze względu na tematykę książki oraz obszar własnych działań jest wręcz idealnym partnerem dla tego projektu

- powiedziała Monika Karasek, dyrektor Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej TVP.


Jak czytamy w komunikacie, książka stanowi gratkę zarówno dla fanów programu, jak i osób, które go jeszcze nie oglądały. Czytelnicy znajdą w niej odpowiedzi na pytania: Czy przyjaźnie i uczucia, które się pojawiły wciąż trwają? Czy ich ulubieńcy wreszcie znaleźli drugie połówki? Jak układa się im życie? Czy udział w programie coś zmienił w ich życiu, sposobie postrzegania świata, w nich samych? Czy żałują udziału? Czy wysłaliby zgłoszenie jeszcze raz? Bohaterowie opowiadają szczerze, bez ogródek, odważnie. W każdej rozmowie wybrzmiewa rzeczywistość życia na wsi, jej specyfika i swoiste piękno, a przede wszystkim tęsknota za bliskością, przyjaźnią, miłością.

Wydawcą książki jest Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników.

Dodajmy, iż obecnie w TVP1 i TVP HD emitowany jest czwarty sezon programu „Rolnik szuka żony” (więcej tutaj).
 
Okładka książki Marty Manowskiej „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Okładka książki Marty Manowskiej „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Marta Manowska w programie „Rolnik szuka żony”, foto: FremantleMedia Polska
Marta Manowska w programie „Rolnik szuka żony”, foto: FremantleMedia Polska


„Rolnik szuka żony” - sezon 4., emisja w niedziele o 21:10 w TVP1 (TVP1 HD). Program ten mogą również oglądać widzowie TVP HD.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel 3m iHDMI plus CEC

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 3m plus CEC z funkcją...

259 zł Więcej...

Konwerter Twin Opticum AX Black Buster 0.1dB

Bardzo tani, podwójny konwerter Universal Twin produkcji Opticum z czarno-czerwonej...

35 zł Więcej...

Telewizor przenośny Ferguson PHT2-10 12V, 10 cali

Ferguson PHT2-10, to miniaturowy telewizor LCD 10.1' z wbudowanym tunerem...

390 zł Więcej...
reklama