reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Konrad Łaski rozstaje się z Grupą ZPR Media

dodano: 2017-10-04 18:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Grupa ZPR Media Konrad Łaski, wiceprezes zarządu IDMnet S.A. i dyrektor handlowy w spółce Time S.A., odchodzi z Grupy ZPR Media. Zarządzał sprzedażą reklam we wszystkich stacjach radiowych i kanałach telewizyjnych oraz nadzorował sprzedaż korporacyjną.

Grupa ZPR Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ciągłe zmiany i nieustanne poszukiwanie nowych dróg rozwoju to nieodłączny składnik naszych czasów. Uznałem, że nadszedł dla mnie teraz odpowiedni moment, aby wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym. Cieszę się, że miałem okazję pracować dla Grupy ZPR Media i mam satysfakcję, że pozostawiam efektywne i dobrze zorganizowane zespoły sprzedaży, które w pełni, a nawet z nadmiarem, realizowały plany wyznaczone przez firmę

- mówi Konrad Łaski.

 

- Dziękuję Konradowi Łaskiemu za owocną współpracę i za profesjonalizm. Przez osiem lat udało nam się zrealizować wiele odważnych projektów i osiągnąć wiele założonych celów. Jego doświadczenie i zaangażowanie było silnym wparciem dla funkcjonowania naszych projektów radiowych, telewizyjnych i crossmediowych. Życzę Konradowi sukcesów i powodzenia w realizacji dalszej kariery zawodowej

- mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rad nadzorczych spółek Time S.A. i IDMnet S.A.

 
Konrad Łaski z Grupą ZPR Media związany był od stycznia 2010 roku. W latach 2002-2009 pracował w Grupie Radiowej Agora (GRA) na stanowisku dyrektora sprzedaży krajowej. Karierę zawodową rozpoczął w CR Media Consulting, skąd odszedł w 2002 roku ze stanowiska zastępcy dyrektora sprzedaży.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap HDR1000 plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

770 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...
reklama