reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Katarzyna Bujakiewicz w „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd”

dodano: 2017-10-05 14:49
autor: Jan Borejko | źródło: Lifetime

„Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” Lifetime Nowa produkcja pt. „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” zadebiutuje wkrótce w telewizji Lifetime. W programie będziemy gościć z kamerami w domach znanych Polaków – w mieszkaniach, które wymagają drobnych poprawek, by stały się idealne.

„Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prowadzącą program będzie znana aktora telewizyjna i teatralna Katarzyna Bujakiewicz, która od października pełni również funkcję ambasadorki telewizji Lifetime.

Przytulny i funkcjonalny dom to ostoja i miejsce do wypoczynku – zwłaszcza dla tych, których aktywny tryb życia zmusza do życia w ciągłym biegu. W nowym programie „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” telewizja Lifetime podejmie się ulepszenia domów znanych Polaków, których wnętrza wymagają (nie)małej poprawki. W każdym odcinku projektantka wnętrz Marianna Krystev pokaże także, jak można odnowić bądź odmienić swoją przestrzeń przy zastosowaniu nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań. Będzie to również doskonała okazja dla widzów telewizji Lifetime na to, aby dowiedzieć się, jak mieszkają polskie gwiazdy.

Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji w A+E Networks Poland powiedziała: W Polsce obserwujemy rosnące zainteresowanie formatami o tematyce wnętrzarskiej, nierzadko z elementami tzw. DIY. Mamy nadzieję, że nasz program, w którym pojawią się również gwiazdy, zaciekawi widzów naszego kanału, a kreatywne rozwiązania zaprezentowane przez naszych ekspertów zainspirują Polaków do zmian w ich własnych czterech kątach

Piotr Kempa, współwłaściciel domu produkcyjnego DeLord skomentował: To dla nas wielkie wyróżnienie, że możemy produkować jedną z pierwszych produkcji telewizji Lifetime na polskim rynku. Mam nadzieję, że efekt naszej współpracy przyczyni się do wzmocnienia pozycji kanału wśród stacji tematycznych. 

Za „Wnętrze do poprawki: Domy gwiazd” odpowiada dom produkcyjny DeLord, który ma na swoim koncie wiele produkcji telewizyjnych m.in.: Czy na pewno umiesz gotować? dla Kuchnia+, Afganistan-Dziewiąta Zmiana dla TVN Turbo czy Życie na podium dla Canal+ Discovery.

To druga produkcja lokalna telewizji Lifetime w tym roku. Pierwszy lokalny program Lifetime – „Królowe second-handów” prowadzony przez znaną blogerkę i stylistkę Tamarę Gonzalez Pereę – będzie miał premierę we wtorek, 10 października. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...
reklama