reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ziurkowski dyrektorem handlowym w spółce Time

dodano: 2017-10-07 12:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

Grupa ZPR Media Przemysław Ziurkowski objął stanowisko dyrektora handlowego w spółce Time S.A. i zarządza pionem sprzedaży radiowej w Grupie ZPR Media. Pozostaje również dyrektorem do spraw sprzedaży korporacyjnej grupy. Dyrektorem sprzedaży bezpośredniej jest nadal Jarosław Krysiak. Konrad Łaski, dotychczasowy dyrektor handlowy w spółce Time, rozstał się z Grupą ZPR Media.

Grupa ZPR Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz z objęciem nowego stanowiska Przemysław Ziurkowski nadzoruje zarówno dział sprzedaży agencyjnej, jak i krajowej. Dyrektorem sprzedaży bezpośredniej (zespoły handlowe w 39 miastach) jest nadal Jarosław Krysiak. Dodajmy, iż Konrad Łaski, dotychczasowy dyrektor handlowy w spółce Time, rozstał się z Grupą ZPR Media (więcej tutaj).

Przemysław Ziurkowski związany jest z Grupą ZPR Media od stycznia 2010 roku. Objął wówczas stanowisko dyrektora sprzedaży korporacyjnej, które sprawuje do tej pory. Od 2012 roku pełni również funkcję dyrektora działu sprzedaży agencyjnej w Time S.A., odpowiadając za współpracę z domami mediowymi i największymi reklamodawcami.
 
W latach 2002-2009 pracował w dziale handlowym Grupy Radiowej Agory, gdzie był dyrektorem do spraw klientów strategicznych. Wcześniej związany był z domem mediowym Starcom oraz firmą CR Media Consulting.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...
reklama