reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmowy cykl „Szybcy i wściekli” od 15.10 w TV Puls

dodano: 2017-10-09 02:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls „Szybcy i wściekli” W kolejne niedziele, począwszy od 15 października br., TV Puls pokaże filmowy cykl „Szybcy i wściekli” („The Fast and the Furious”). Widzowie zobaczą w nim takie filmy jak: „Szybcy i wściekli”, „Za szybcy, za wściekli”, „Szybcy i wściekli: Tokio Drift” i „Szybko i wściekle”.

TV Puls „Szybcy i wściekli”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podrasowane samochody, spektakularne wyścigi i życie na krawędzi. TV Puls zaprasza na cykl czterech filmów z serii „Szybcy i wściekli”. W rolach głównych wystąpią Paul Walker, Vin Diesel, Jordana Brewster, Eva Mendes, Michelle Rodriguez i Gal Gadot. Emisje filmów zaplanowano w cztery kolejne niedziele, od 15 października br. o godzinie 20:00 (więcej tutaj).

Cykl „Szybcy i wściekli” w TV Puls:

„Szybcy i wściekli”
emisja: w niedzielę, 15 października 2017 roku o 20:00

Przedmieścia Los Angeles. Tu pod osłoną nocy rządzą gangi, które organizują nielegalne wyścigi samochodowe. Stawką w tej niebezpiecznej grze jest władza w kryminalnym półświatku oraz wielkie pieniądze. Czy gangsterzy mają coś wspólnego z kradzieżami ciężarówek? Sprawę bada Brian O'Conner (Paul Walker) - policjant, któremu udaje się przeniknąć szeregi gangu Dominica Toretto (Vin Diesel), głównego podejrzanego w śledztwie. Brian pozna nieznany mu, kipiący adrenaliną świat, który zacznie go coraz bardziej wciągać i fascynować... Tak rozpoczynają się „Szybcy i wściekli” - film, który obrósł legendą, zdobywając rzesze fanów na całym świecie. Niesamowite efekty dźwiękowe (15 000 pojedynczych dźwięków zarejestrowanych podczas pierwszej sceny), 1 500 samochodów grających w finałowym wyścigu, fenomenalne wyczyny kaskaderów - to tylko niektóre atuty tej produkcji. 

„Za szybcy, za wściekli”
emisja: w niedzielę, 22 października 2017 roku o 20:00

„Za szybcy, za wściekli” to druga część przebojowej serii. Policjant Brian O'Conner (Paul Walker) zostaje pozbawiony odznaki  za udział w nielegalnych ulicznych wyścigach samochodów. Dostaje jednak ultimatum - uniknie więzienia i się zrehabilituje, jeśli uda mu się zbliżyć do jednego z najpotężniejszych przemytników narkotyków w Miami, bezwzględnego Cartera Verone’a. Misja jest tajna i wyjątkowo niebezpieczna, a Brian O'Conner po raz kolejny wkroczy w świat szalonych wyścigów samochodowych (więcej tutaj).

„Szybcy i wściekli: Tokio Drift”
emisja: w niedzielę, 29 października 2017 roku o 20:00

Akcja trzeciego filmu - „Szybcy i wściekli: Tokio Drift” - rozgrywa się w stolicy Japonii, gdzie szalone tempo życia przyprawia o zawrót głowy i przyspieszone bicie serca. Amerykanin Sean Boswell (Lucas Black) przenosi się do Tokio. Niepohamowana pasja ścigania się sprawi, że znajdzie się w kłopotach i wejdzie w konflikt z japońskim podziemiem. By przeżyć, będzie musiał opanować do perfekcji sztukę driftingu. 

„Szybko i wściekle”
emisja: w niedzielę, 5 listopada 2017 roku o 20:00

Na zakończenie cyklu w TV Puls - film „Szybko i wściekle”, w którym Vin Diesel i Paul Walker wracają tam, gdzie wszystko się zaczęło - na ulice Los Angeles. Ponownie zasiądą za kierownicami niesamowitych, tuningowanych samochodów, aby na najwyższych obrotach przemierzać przedmieścia Los Angeles i pustynie Meksyku, a partnerować im będą zjawiskowe Michelle Rodriguez i Gal Gadot. Mężczyźni będą chcieli wyrównać między sobą dawne porachunki, jednak wspólny wróg sprawi, że staną po jednej stronie. Szybko też odkryją, że zemsta będzie możliwa tylko wtedy, gdy zasiądą za kółkiem i wcisną gaz do dechy (więcej tutaj i tutaj).
 
Jordana Brewster i samochód Chevrolet Camaro w filmie „Szybko i wściekle”, foto: Universal Studios
Jordana Brewster i samochód Chevrolet Camaro w filmie „Szybko i wściekle”, foto: Universal Studios
Gal Gadot i samochód Ford Gran Torino w filmie „Szybko i wściekle”, foto: Universal Studios
Gal Gadot i samochód Ford Gran Torino w filmie „Szybko i wściekle”, foto: Universal Studios
Michelle Rodriguez i Vin Diesel oraz samochód Buick Grand National w filmie „Szybko i wściekle”, foto: Universal Studios
Michelle Rodriguez i Vin Diesel oraz samochód Buick Grand National w filmie „Szybko i wściekle”, foto: Universal Studios
Michelle Rodriguez w filmie „Szybko i wściekle”, foto: Universal Studios
Michelle Rodriguez w filmie „Szybko i wściekle”, foto: Universal Studios
Eva Mendes w filmie „Za szybcy, za wściekli”, foto: Universal Studios
Eva Mendes w filmie „Za szybcy, za wściekli”, foto: Universal Studios


„Szybcy i wściekli” - emisja w niedziele (od 15 października 2017 roku) o 20:00 w TV Puls (TV Puls HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...