reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VENTI - nowy darmowy kanał od Mediaset

dodano: 2017-10-09 21:55 | aktualizacja: 2017-10-09 23:33
autor: SatExpert | źródło: upgo.news

Mediaset_italia_logo_360px.jpg VENTI (dwadzieścia) - taką nazwę będzie nosił nowy bezpłatny kanał koncernu Mediaset, który powstanie na bazie zakupionej kilka miesięcy temu stacji ReteCapri. Prawdopodobną datą startu jest grudzień 2017 roku, okolice świąt Bożego Narodzenia.

Venti (nie używać, może być fałszywe)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
VENTI ma być stacją filmowo-serialową w głównej mierze opierająca się na produkcje wytwórni, z którymi umowy od lat posiada koncern Mediaset: Time Warner i Universal.

Kanał ma być bezpośrednią konkurencją dla innej bezpłatnej stacji dostępnej w DTT (włoski odpowiednik NTC), mającej tą samą tematykę - Rai4 należącej do nadawcy publicznego.

VENTI dostępny będzie na liście w DTT, na pozycji którą obecnie zajmuje ReteCapri czyli nr... 20 (nazwa stacji symbolizuje pozycję w EPG - jest to dość popularny "trik" stosowany we Włoszech, dzięki czemu widz nie musi się długo zastanawiać gdzie na liście znajduje się jego ulubiony kanał).

Warto odnotować, że określenie "bezpłatny" nie musi oznaczać emisji FTA z satelity. Wspomniany konkurent Rai4 jest na 13°E szyfrowany, a ReteCapri na bazie którego nowy kanał miałby powstać - nie jest emitowany w żadnej łatwej do odbioru formie (jest tylko nietypowy dosył do nadajników naziemnych z pozycji 5°W).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU120 -...

1,70 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama