reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja AVIOS jako pierwsza z kanałem wPolsce.pl

dodano: 2017-10-10 20:14 | aktualizacja: 2017-10-12 15:36
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: AVIOS

Korbox Ultra Avios 9 października 2017 roku telewizja AVIOS rozpoczęła dystrybucję kanału wPolsce.pl. To historyczna chwila, bo jest to jednocześnie debiut kanału w sieciach kablowych.

wPolsce.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
wPolsce.pl to nowa inicjatywa Grupy Medialnej Fratria współtworzonej przez braci Karnowskich. Jest to kanał o charakterze publicystyczno-informacyjnym, odnoszący się w szczególności do bieżących wydarzeń politycznych, gospodarczych i medialnych. Założeniem projektu jest dostarczanie rzetelnych aktualnych treści dotyczących ww. obszarów.
 

Chcemy być na bieżąco z wydarzeniami w Polsce i na świecie i podawać je w formie atrakcyjnej dla widza. Zaczynaliśmy jako telewizja internetowa i już w tej formie zdobyliśmy grono stałych, lojalnych odbiorców. Dzięki współpracy z platformą AVIOS wkraczamy na nowy obszar działalności - stajemy się pełnoprawnym kanałem telewizyjnym. Jednocześnie dziękujemy naszemu partnerowi - firmie KORBANK za zaangażowanie i pomoc, bez których na pewno byłoby to dużo trudniejsze.

- mówi Piotr Barełkowski - jeden z redaktorów kanału wPolsce.pl

Telewizja AVIOS to jedna z największych platform telewizyjnych IPTV w Polsce, dostępna u kilkuset operatorów w całym kraju. W ofercie platformy jest już grubo ponad 200 kanałów, w tym uruchomiony komercyjnie po raz pierwszy w Polsce kanał w technologii 4K UHD - FunBox 4K, a od poniedziałku 9 października również kanał wPolsce.pl.

Właścicielem i operatorem platformy jest jeden z największych wrocławskich dostawców Internetu: KORBANK.
 

Dołączenie do oferty kanału wPolsce.pl to zdecydowany krok w przód w rozwoju naszej platformy. Po wstępnej analizie możemy z całą pewnością stwierdzić, że kanał oferuje atrakcyjne treści i w mojej opinii może zdobyć znaczną część rynku.

- Zdaniem Pawła Paluchowskiego - wiceprezesa zarządu KORBANK S.A.

Spotkały się tutaj dwie polskie, solidne firmy, które w swoim obszarze działalności pretendują  do miana liderów. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijać.

- dodał Piotr Barełkowski.

Kanał dostępny jest dla wszystkich abonentów telewizji AVIOS na pozycji 24 w dekoderach, bez dodatkowych opłat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...