reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Królowie gotówki” w listopadzie na Zoom TV

dodano: 2017-10-11 14:28 | aktualizacja: 2017-10-11 16:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: Zoom TV

HGTV Zoom TV „Remontowi cudotwórcy: Brat kontra brat” Premiera reality show „Królowie gotówki” w Zoom TV. To kanadyjskie show udowadnia, że każdy stary przedmiot to prawdziwy skarb, na którym można zarobić! Ponadto na antenie Zoom TV dużo nowych programów i produkcji własnych, takich jak m.in. „Na ziemi obiecanej” oraz drugi sezon programu „Gwiazdy na talerzu”, który prowadzi Agata Solarska. Kino Polska zaprasza na kolejne premierowe odcinki serialu wojennego „Jedynka” z Anną Prus w jednej z głównych ról

ZOOM TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Reality show

„Królowie gotówki”
Stary stół czy zardzewiały traktor z lat 50.? Każdy stary przedmiot to prawdziwy skarb, na którym można zarobić! „Królowie gotówki” to przypominający Buffalo Billa Scott Cozens, którego znakami rozpoznawczymi są długie włosy i kowbojski kapelusz oraz pochodzący z rodziny handlarzy antykami Sheldon Smithens. Panowie wyruszają w fascynującą podróż po stodołach, piwnicach i składzikach w poszukiwaniu starych przedmiotów. Szperają, targują się i kupują wszystko to, na czym mogą później zarobić. Jednak królom gotówki nie chodzi tylko o pieniądze, ale przede wszystkim o pasję. Stare przedmioty skrywają w sobie niezwykłe historie, a polowanie na wartościowe łupy oznacza spotkania z niezwykłymi ludźmi i przyprawia o prawdziwy dreszcz emocji!
Premiera: poniedziałek, 13 listopada, godz. 19:00
Emisja premierowych odcinków: poniedziałek-piątek, godz. 19:00


„Remontowi Cudotwórcy: Brat kontra Brat”
Spece od nieruchomości – bliźniacy Jonathan i Drew Scott – wystąpią przeciwko sobie i poprowadzą do zwycięstwa rywalizujące ekipy remontowe. Który team dokona najlepszej metamorfozy wnętrza? Który z braci okaże się lepszym liderem? Czasu jest mało, budżet ograniczony, a zwycięzca może być tylko jeden! 
Premiera: niedziela, 29 października, godz. 14:05 (sezon 2; odc. 3 i 4)
Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 14:00

 

Filmy

„Zabij mnie, glino”
Jerzy Malik to groźny przestępca. Mimo stosunkowo młodego wieku ma już na koncie kilka poważnych przestępstw. W czasie kolejnej odsiadki ucieka z więzienia, ale kapitan Popczyk szybko oddaje go z powrotem w ręce sprawiedliwości. Malik nie daje jednak za wygraną. Podczas rozprawy ucieka z gmachu sądu z pomocą kumpla Seweryna. Tym razem schwytanie go nie jest już takim prostym zadaniem. Malik pod zmienioną tożsamością zamieszkuje w Sosnowcu u przypadkowo poznanej lekarki Doroty.
Emisja: sobota, 28 października, godz. 20:00 i niedziela, 29 października, godz. 22:00

„Korczak”
Rok 1936. Doktor Korczak, który prowadzi popularne pogadanki radiowe, zostaje wezwany do szefa i dowiaduje się, że jego audycja została zdjęta z anteny. Rozczarowany tym przejawem antysemityzmu, poświęca się całkowicie pracy wychowawczej. Prowadzi sierociniec dla dzieci żydowskich, wykłada w Akademii Medycznej. Wrzesień 1939. Wybucha wojna. W czasie obrony Warszawy doktor Korczak pełni funkcję lekarza wojskowego. Po kapitulacji wraca do swego sierocińca, który wkrótce zostaje przeniesiony do getta. Doktor Korczak trwa przy "swych" dzieciach, aż do końca, do wywózki do obozu koncentracyjnego w Treblince. "Korczak" to biograficzna opowieść o Januszu Korczaku, polskim pedagogu żydowskiego pochodzenia, wsławionym bohaterską śmiercią w Treblince.
Premiera: środa, 1 listopada, godz. 9:00

„Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem”
Akcja filmu rozgrywa się w IX wieku, sto lat przed przyjęciem chrztu przez Polskę. W nadgoplańskim kraju rządy sprawuje "krwawy książę" Popiel, który aby zapewnić sukcesję synowi, morduje cały swój ród. Jego zbrodnie wywołują bunt kmieci. Ziemek, młody myśliwy i wojownik, zakochany w córce kmiecia Wisza, pięknej Dziwie, nie chce pogodzić się z wolą ojca dziewczyny, który przeznaczył ją bogom i oddał do chramu Świętowita. Postanawia walczyć o swą ukochaną. Na swej drodze Ziemek spotyka Piastuna byłego dowódcę zbrojnych księcia Popiela. Decyduje się podjąć wraz z nim i kmieciami walkę przeciwko "krwawemu księciu". Jak bogowie pokierują losami bohaterów?
Premiera: środa, 1 listopada, godz. 11:30


Produkcje własne

„Gwiazdy na talerzu”
Program rozrywkowy, w którym najpopularniejsi artyści pojawią się w ciekawych restauracjach w różnych miastach, bynajmniej jednak nie jako goście, ale jako kucharze. Pod okiem szefa kuchni ugotują wybraną z karty potrawę. Przy okazji opowiedzą o swoich projektach muzycznych, zdradzą zakulisowe anegdoty.
Premiera: niedziela, 29 października, godz. 18:10 (sezon 2, odc. 1)
Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 18:10


„Sportmania”
Program rozrywkowy o sporcie, który w lekkiej i zabawnej formie zrelacjonuje najciekawsze imprezy sportowe z całej Polski i przedstawi sylwetki popularnych sportowców. „Sportmania” wchodzi z kamerą i mikrofonem na ważne imprezy biegowe, zawody sportów walki i mecze piłki nożnej. Audycja będzie się składać z krótkich, kilkuminutowych materiałów filmowych. Program prowadzi znany dziennikarz sportowy Rafał Kędzior.
Premiera: piątek, 3 listopada, godz. 18:30 (odc. 5)
Emisja premierowych odcinków: każdy piątek, godz. 18:30


„Zoom przy kawie”
Zoom przy kawie to program śniadaniowy, który w rodzinnej i przyjaznej atmosferze przybliża lokalne tradycje, ciekawostki, inicjatywy i znane osobowości z różnych miejsc Polski. Gospodarzami programu są Aleksandra Hajduk oraz Mirosław Riedel. 
Premiera: sobota, 28 października, godz. 11:05 
Emisja premierowych odcinków: każda sobota, godz. 11:00


„Na ziemi obiecanej”
„Na ziemi obiecanej” na nowo odkryje Łódź prezentując różne odsłony jednego z najważniejszych polskich miast. Autorzy program pokażą od kuchni nie tylko Łódź fabrykancką, przybliżając postaci najbogatszych łódzki przemysłowców i sprawdzając jak powstawały imperia przemysłowe i pałace (np. Pałac Poznańskich), ale też przedstawią Łódź filmową. Wśród bohaterów programu znajdą się m.in. związani z Łodzią znani polscy reżyserzy Andrzej Wajda i Roman Polański oraz aktorzy: Bronisław Wrocławski, Leon Niemczyk i Maria Probosz.
Premiera: poniedziałek, 30 października, godz. 18:30 (odc. 3)


Dokumenty

„Godzina Zero”
Seria dokumentalna przybliżająca kulisy największych katastrof ostatnich lat. Minuta po minucie odtwarza wydarzenia, które działy się na godzinę przed tragedią. Każdy odcinek to inne wydarzenie, które zmieniło świat. Od katastrofy w Czarnobylu, przez masakrę w gimnazjum Columbine High, po zatonięcie promu Estonia. Seria „Godzina Zero” pozwala doświadczyć ważnych zdarzeń, zanim stały się historią. 
Premiera: poniedziałek, 30 października, godz. 21:10
Emisja premierowych odcinków: każdy poniedziałek, godz. 21:00


„Kryminalne zagadki”
Fascynująca seria dokumentalna o najsłynniejszych i najbardziej skomplikowanych zagadkach kryminalnych w historii, których rozwiązanie zajmowało śledczym czasem kilka dekad. Seria pokazuje kulisy śledztw, które doprowadziły do aresztowania sprawców zbrodni i przygląda się procesom sądowym wiodącym do skazania winnych.
Premiera: czwartek, 2 listopada, godz. 20:00
Emisja premierowych odcinków: każdy czwartek, godz. 20:00

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...
reklama