reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Pjatnica podbije kazachski rynek

dodano: 2017-10-11 18:43
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

ON TV Widzowie w Kazachstanie od 9 października br. mogą oglądać popularny wśród Rosjan kanał telewizyjny Pjatnica. Dzięki nawiązanej współpracy nastąpiła zmiana marki kazachskiej stacji telewizyjnej ON TV, która teraz nadaje jako ON! Pjatnica. Jak podaje portal Arnapress, kanał jest odbierany drogą naziemną w największych miastach Kazachstanu, a także przez sieci kablowe i platformę satelitarną Alma TV.

ON Pjatnica Kazachstan


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecność zawartości Pjatnica w kazachskiej stacji telewizyjnej ma być wezwaniem dla miejscowych producentów do podniesienia jakości produkcji własnych.

Współpraca z najbardziej dynamicznie rozwijającym się kanałem Rosji pomoże nam doskonalić się, a w przyszłości tworzyć nowe lokalne treści i rozwijać się dla dobra widza

– zaznaczyła dyrektor generalna ON! Pjatnica, Aida Tatajewa.

Prywatny, kazachski kanał ON TV został założony w 1990 roku. Jest dostępny w drugim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej w Republice Kazachstanu.

Rosyjski kanał Pjatnica nadaje od czerwca 2013 roku na częstotliwościach MTV Rossija.

Ostatnio pojawiła się informacja, że kazachski rynek opuszcza kanał RT (dawniej Russia Today). Jest to spowodowane zmianami w prawodawstwie Kazachstanu. Nowe przepisy zobowiązują zagranicznego nadawcę do zarejestrowania przedstawicielstwa w partnerstwie z lokalną firmą, która powinna zostać większościowym udziałowcem w nowej spółce. W RT okazało się, że koszty spełnienia tych wymagań są zbędne. RT nadaje program w języku angielskim, podczas gdy w Kazachstanie większą popularność mają programy kazachskie i rosyjskie.

Źródło: telesputnik.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel AnkaSat ANK SK-CU120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU120 -...

1,70 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO White

Vu+ ZERO - najnowszy model marki Vu+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama