reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Królestwo zwierząt” od 16.10 w TNT

dodano: 2017-10-12 07:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

TNT „Królestwo zwierząt” Od poniedziałku, 16 października br. TNT rozpocznie premierową emisję serialu „Królestwo zwierząt” („Animal Kingdom”). Nowa produkcja TNT opowiada historię siedemnastoletniego chłopaka o imieniu Joshua, który po śmierci matki trafia pod opiekę krewnych w południowej Kalifornii. Szybko okazuje się, że rodzina, z którą do tej pory nie miał kontaktu, prowadzi szemrane interesy, nie zawsze zgodnie z prawem.

TNT „Królestwo zwierząt”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Siedemnastoletni Joshua Cody traci matkę, która umiera po przedawkowaniu heroiny. Chłopak trafia do południowej Kalifornii pod opiekę swojej babci i jej synów. Na miejscu szybko dostrzega, że nowi krewni utrzymują się prowadząc podejrzane interesy, a zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczają głównie na rozrywkę. Na czele rodziny stoją Janine Cody „Smurf” (w tej roli Ellen Barkin) - pewna siebie kobieta, która nie akceptuje sprzeciwów, oraz faworyzowany przez nią syn Buz.

Pierwszy sezon serialu stworzonego przez Jonathana Lisco składa się z dziesięciu odcinków. W obsadzie, poza Ellen Barkin, znaleźli się również Scott Speedman, Ben Robson, Shawn Hatosy, Jake Weary, Finn Cole, Molly Gordon i Daniella Alonso. Serial powstał w oparciu o film o tym samym tytule, wyreżyserowany przez Davida Michôda (więcej tutaj).
 
Finn Cole, Scott Speedman, Ellen Barkin, Shawn Hatosy, Jake Weary i Ben Robson w serialu „Królestwo zwierząt”, foto: Time Warner
Finn Cole, Scott Speedman, Ellen Barkin, Shawn Hatosy, Jake Weary i Ben Robson w serialu „Królestwo zwierząt”, foto: Time Warner


„Królestwo zwierząt” - sezon 1., emisja w poniedziałki (od 16 października 2017 roku) o 21:00 (po dwa odcinki) w TNT (TNT HD).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388 Dongle do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału HDTV np....

730 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

219 zł Więcej...
reklama