reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dorcel uruchamia usługi TV i VOD w Kanadzie

dodano: 2017-10-13 10:26
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: marketwired.com

Dorcel TV HD Znany producent treści erotycznych Marc Dorcel zawarł porozumienie z Vanessa Media z Quebecu na uruchomienie w Kanadzie kanału erotycznego premium jak i oferty wideo na żądanie (VOD) z materiałami po angielsku i francusku. Zbiega się to z premierą określanego mianem najbardziej spektakularnych filmów erotycznych, nakręconego w 4K UHD obrazu „Undercover”.

Vanessa Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak wyjaśnia Gregory Dorcel, dyrektor generalny Marc Dorcel, z oczywistych względów zbliżonej kultury i wartości rynku Quebecu i Kanady zawsze były dla Marc Dorcel bardzo ważnymi.
 

Cieszymy się z nawiązania współpracy z Anne-Marie Losique, która dzieli tą samą wrażliwość, co my i tą samą chęć oferowania erotyki najwyższej jakości. Naszą ambicją jest zaoferowanie wspólnie pod naszą marką q Quebecu i Kanadzie najlepszej rozrywki dla dorosłych.

- dodał Gregory Dorcel.

Marc Dorcel pozostaje liderem produkcji erotycznych, aktywnym w 56 krajach na całym świecie. Dzięki dobremu zrozumieniu potrzeb globalnego rynku Marc Dorcel świetnie radzi sobie jako nadawca trzech linearnych kanałów TV, ale także stron internetowych o tematyce erotycznej i usług wideo na żądanie (Dorcelvision).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...

Antena 80SP + Monoblock Twin

Stalowa antena 80cm z konwerterem Monoblock Twin do odbioru Astry...

159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama