W weekend 14-15 października br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fight Exclusive Night 19: Bitwa o Wrocław (FEN19: Bitwa o Wrocław), Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, Super 8 Men, Polska Liga Koszykówki, Nice 1. Liga, Het Liga, Premier Liha, Premier Liga, Eredivisie, MotoGP, European Rugby Champions Cup i tenis ziemny.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
5:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejowski i Paweł Szkopek
6:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej WTA w Tiencinie: 1. półfinał
komentuje: Tomasz Lorek
6:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejowski i Paweł Szkopek
7:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejowski i Paweł Szkopek
7:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejowski i Paweł Szkopek
8:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej WTA w Tiencinie: 2. półfinał
komentuje: Katarzyna Nowak
8:05 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejowski i Paweł Szkopek
10:30 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP World Tour Masters 1000 Rolex w Szanghaju: 1. półfinał
komentuje: Dawid Olejniczak
13:55 Polsat Sport News, European Rugby Champions Cup: Leinster Rugby - Montpellier Herault
komentują: Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Liedel
14:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP World Tour Masters 1000 Rolex w Szanghaju: 2. półfinał
komentuje: Tomasz Tomaszewski
14:45 Polsat Sport, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
komentują: Jerzy Mielewski i Ireneusz Mazur
17:30 Polsat Sport, Nice 1. Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
komentują: Szymon Rojek i Andrzej Iwan
17:55 Polsat Sport News, Premier Liga: FK Krasnodar - CSKA Moskwa
komentuje: Piotr Przybysz
18:25 Polsat Sport Extra, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam
komentuje: Bożydar Iwanow
19:00 w Polsacie Sport Fight, 20:00 w Polsacie Sport, 22:05 w Super Polsacie i 0:15 w Polsacie, Fight Exclusive Night 19: Bitwa o Wrocław
komentują: Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:10 Polsat Sport News, Super 8 Men: IBB Polonia Londyn - Sheffield Hallam
Noc z 14 na 15 października (z soboty na niedzielę)
1:25 Polsat Doku, „Czas wojowników” - magazyn
1:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: rozgrzewka w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejowski i Paweł Szkopek
2:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: rozgrzewka w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejowski i Paweł Szkopek
2:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: rozgrzewka w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejowski i Paweł Szkopek
4:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: wyścig w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejowski i Paweł Szkopek
15 października (niedziela)
5:20 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: wyścig w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejowski i Paweł Szkopek
7:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: wyścig w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejowski i Paweł Szkopek
8:00 Polsat Sport News, tenis ziemny turniej WTA w Tiencinie: finał
komentuje: Katarzyna Nowak
10:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP World Tour Masters 1000 Rolex w Szanghaju: finał
komentuje: Dawid Olejniczak
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
12:30 Polsat Sport, Polska Liga Koszykówki: Anwil Włocławek - Rosa Radom
komentują: Adam Romański i Rafał Juć
13:40 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn
14:25 Polsat Sport Extra, Eredivisie: VVV-Venlo - PSV Eindhoven
komentuje: Piotr Przybysz
14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie”
14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel
komentują: Tomasz Swędrowski i Krzysztof Ignaczak
17:55 Polsat Sport News, Het Liga: AC Sparta Praga - FC Viktoria Pilzno
komentuje: Tomasz Włodarczyk
18:25 Polsat Sport News, European Rugby Champions Cup: Northampton Saints - Saracens
komentują: Robert Małolepszy i Andrzej Kopyt
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 Polsat Sport, Liga Siatkówki Kobiet: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka
komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga
20:30 Polsat Sport Extra, European Rugby Champions Cup: Ospreys - ASM Clermont Auvergne
komentują: Robert Małolepszy i Andrzej Kopyt
21:30 Polsat Sport News, Premier Liha: Czornomorec Odessa - Dynamo Kijów
komentuje: Robert Zieliński