reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Czy uda się dociec prawdy?

dodano: 2017-10-15 23:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska W poniedziałek, 16 października br. o godz. 21:30 w TVN wyemitowany zostanie szósty odcinek czwartego sezonu serialu „Druga szansa”. Produkcja ta trafi także na antenę ITVN (TVN International). Co tym razem spotka bohaterów tego serialu?

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po ostatnich wydarzeniach Monika (w tej roli Małgorzata Kożuchowska, „Rodzinka.pl” w TVP2, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) wraz z Piotrem (Michał Żurawski) podejmują decyzję o tymczasowym zamknięciu Bazy, ponieważ zrobiło się tam zbyt niebezpiecznie. Chcą jak najszybciej dowiedzieć się, kto jest sprawcą ich kłopotów. O pomoc w śledztwie proszą Borysa (Radosław Pazura, „Rodzinka.pl” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Film - więcej tutaj), sami również rozmawiają z mieszkańcami sąsiedniej kamienicy i zdobywają bardzo niepokojące informacje. Na domiar złego okazuje się, że nieprzychylna ich sprawie urzędniczka, będzie chciała definitywnie zamknąć to miejsce. Okazuje się, że działka, na której stoi stary budynek jest bardzo cenna - komuś wysoko postawionemu bardzo na niej zależy. Czy uda się dociec prawdy?

Zeit (Rafał Królikowski) przyjeżdża do gospodarstwa Katarzyny (Magdalena Różczka, „Miasto skarbów” w TVP2, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) i wynajmuje od niej pokój. Próbuje na nowo ułożyć sobie relacje z byłą ukochaną, a jednocześnie uchronić się na prowincji przed gniewem Starczyńskiej (Katarzyna Herman) i prezesa (Jacek Braciak, „Rodzinka.pl”). Dla kobiety jest to bardzo niezręczna sytuacja, a jej syn jawnie okazuje mu wrogość. Przypadkowa rozmowa z bratem (Paweł Królikowski, „Twoja twarz brzmi znajomo” w kanałach Polsat i Super Polsat - więcej tutaj) wzbudza w nim podejrzenia, że Adrian (Konrad Skolimowski) może być owocem ich dawnego związku. Czy mężczyzna odważy się skonfrontować swoje przypuszczenia?

Prezes po zawale serca trafia do szpitala. Anna Starczyńska czule się nim opiekuje i czuwa przy jego łóżku. Jest przekonana, że na czas rekonwalescencji będzie pełniła jego obowiązki. Niestety srogo się rozczarowuje. Wściekła kobieta nawiązuje kontakt z Zielińskim (Cezary Żak) - prezesem Aktywnej TV.

Monika dowiaduje się, że Sara (Magdalena Boczarska) zawarła niekorzystną dla siebie umowę na produkcję reality show. Kobieta jest zła na Monikę, ponieważ nie było jej z nią podczas podpisywania ważnych dokumentów. Przebywała wówczas w szpitalu z Zofią (Maja Kwaśny).

Adam (Bartłomiej Topa) jest coraz bardziej zaintrygowany Poliną (Wiktoria Gorodeckaja) - sprzątaczką, która pracuje w jego telewizji (więcej tutaj).
 
Rafał Królikowski i Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN
Rafał Królikowski i Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN


„Druga szansa” - sezon 4., emisja w poniedziałki o 21:30 w TVN (TVN HD). Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...